Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Rad | 9:02:25 11.12.2009
Divíšek? Hmm,provar,od toho se nic neda cekat-nema formu... A že de na mesicni zkouzku je na te cele veci asi jediny pozitivum-snad uz Libor trochu zmoudrel!
Rad | 8:56:29 11.12.2009
Respekt Fran!
Vojta | 23:24:51 10.12.2009
Ta anketa je asi opet nechutne zmanipulovana...Nebo si tu nekdo plete fotbalove stranky s gymnastickyma...Robo,Ty?
Willy | 19:41:22 10.12.2009
Je dobre, ze jen na mesic. Aby to nebylo stejny, jak s Pucherem
Pešta | 18:50:37 10.12.2009
Tak tomu se musím fakt smát. Prognóza naplněna. Jak se prostě někdě uvolní patřičně starej a drahej hokejista, tak ho musí Libor v Kometě mít.
http://hokej.idnes.cz/utocnik-divisek-odchazi-z-pardubic-do-brna-zatim-na-mesic-pef-/hokej.asp?c=A091210_173900_hokej_mah
Hložis | 18:12:29 10.12.2009
Zajímavost: před vyrovnávacím gólem Xaviho v Kyjevě na 1:1 se míče dotklo 9 hráčů Barcy (do akce se nezapojili pouze Valdes a Piquet), akce trvala 53 vteřin a celkově se jednalo o 20 doteků (včetně gólové střely) - to vše samozřejmě bez jakéhokoli zásahu soupeře!
Kamil | 11:48:43 10.12.2009
Bohužel Vojto. Víš, že zrovna tebe bych svezl fakt rád, ale vypadá to na troleják č. 27, takže z toho asi nic nebude.
Vojta | 11:14:52 10.12.2009
2Kamca:nemuzes si vzit v sobotu na odpo zase 50ku bus?Potreboval bych hodit na Okruh...
Vojta | 11:13:00 10.12.2009
Mas recht Sammi,az na ten detail,ze zde zapracoval novinarskej sotek a ta "ctvrta lajna" patri sravne do clanku Medailove nadeje CR na ZOh ve Vancouvru - Krasobrusleni...
Sorry...;-)
Kamil | 10:33:29 10.12.2009
Chlapy soráč, v sobotu to zase nevyjde. Končím v 13:00 a od 14:00 už musím zase brázdit Brno ve službách DPMB.
Sami | 9:28:57 10.12.2009
Tak pánové, seriozně neseriozní denník dnes přinesl spekulaci ohledně OH...a ta 4. lajna, tam to je strašně, ale strašně silný...

http://hokej.idnes.cz/erat-zaril-a-u-hokejistu-je-pred-olympiadou-pretlak-fxn-/reprezentace.asp?c=A091209_230352_reprezentace_mah
Vojta | 23:31:29 9.12.2009
2Willy:potreboval bych tu na DS jednu ruku navic,muzes prijet se pripravit
Willy | 21:58:24 9.12.2009
Hlozis, no asi bych s tim sypanim mel zacit. Posledni dobou se citim provarene. Narozdil od leta, kdy jsem se po tech kolech citil naopak hrozne nabusene
| 1 | ... | 2214 | 2215 | 2216 | 2217 | 2218 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.