Divíšek? Hmm,provar,od toho se nic neda cekat-nema formu... A že de na mesicni zkouzku je na te cele veci asi jediny pozitivum-snad uz Libor trochu zmoudrel!
Zajímavost: před vyrovnávacím gólem Xaviho v Kyjevě na 1:1 se míče dotklo 9 hráčů Barcy (do akce se nezapojili pouze Valdes a Piquet), akce trvala 53 vteřin a celkově se jednalo o 20 doteků (včetně gólové střely) - to vše samozřejmě bez jakéhokoli zásahu soupeře!
Kamil | 11:48:43 10.12.2009
Bohužel Vojto. Víš, že zrovna tebe bych svezl fakt rád, ale vypadá to na troleják č. 27, takže z toho asi nic nebude.
Vojta | 11:14:52 10.12.2009
2Kamca:nemuzes si vzit v sobotu na odpo zase 50ku bus?Potreboval bych hodit na Okruh...
Vojta | 11:13:00 10.12.2009
Mas recht Sammi,az na ten detail,ze zde zapracoval novinarskej sotek a ta "ctvrta lajna" patri sravne do clanku Medailove nadeje CR na ZOh ve Vancouvru - Krasobrusleni...
Sorry...;-)
Kamil | 10:33:29 10.12.2009
Chlapy soráč, v sobotu to zase nevyjde. Končím v 13:00 a od 14:00 už musím zase brázdit Brno ve službách DPMB.
2Willy:potreboval bych tu na DS jednu ruku navic,muzes prijet se pripravit
Willy | 21:58:24 9.12.2009
Hlozis, no asi bych s tim sypanim mel zacit. Posledni dobou se citim provarene. Narozdil od leta, kdy jsem se po tech kolech citil naopak hrozne nabusene