Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Willy | 12:34:41 15.12.2009
Kdo chce (Vojta? ) mit doma Jagrovy spodary, muze je dostat zde: http://tinyurl.com/y8k7s5d
Vojta | 12:12:55 15.12.2009
Sakra,uz je to pryc
Vojta | 11:30:16 15.12.2009
To psal Robo v nedeli
Hložis | 10:33:27 15.12.2009
Sami | 7:06:59 15.12.2009
ad trengl...cajčíček
ad NHL v noci...Dvořka vykouřil Islanders
Majkl | 0:20:01 15.12.2009
Willy: to vstavani v 11 mam vetsinu roku pres tyden, kdyz nemam zrovna nakou brigadku, ale o vikendech prave vstavam brzo po ranu kuli futsalu...
Vojta | 23:27:17 14.12.2009
Neska sem si pekne strejchl,navic super vykoureni Parmy 10:4...Snad tak budeme pokracovat i v ZL
Willy | 18:19:42 14.12.2009
Ja Pelisky nevidel
Hložis | 18:05:22 14.12.2009
Willy: já nosím na každej trénink pumpičku, tak snad není problém to dofouknout!!!
To je jak v Pelíškách - rozkaz zněl jasně: vyndat balon z kufru... Ach jo
Willy | 17:11:41 14.12.2009
Vzhledem k tomu, jak jste hrozne prudili, ze mam misto u sebe balon v kufru, tak jej asi tak posledni dva mesice nosim neustale v kabeli. Je ale uplne vyfouklej a proto se nepouziva. A taky proto, ze jsem hlava derava a urcite bych ho potratil.
Hložis | 17:05:55 14.12.2009
Vojta: otázka je, zda bude Willy ochotnej vyndat balon z kufru
Willy | 16:44:43 14.12.2009
Robo, prave proto to, vam, o vikendu tezce pracujicim, nerikame, ale piseme
Vojta | 16:43:23 14.12.2009
Borci,vemte neska naky míče,Kikča dneska nedojde a posledni dobou to je zas naky marny...
Robo | 16:42:14 14.12.2009
To nám, o víkendu těžce pracujícím, raději ani neříkejte
| 1 | ... | 2210 | 2211 | 2212 | 2213 | 2214 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.