Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Šprt | 13:45:29 16.12.2009
Aby to bylo i pro Roba objektivní, dal jsem si seřadit všechny články o Petru Čechovi v seriozním plátku iDNES za poslední 2 roky.
Dá se z toho vyčíst toto:
1) jedinou větu, kde komentuje nějakej svůj provar, je tato: "Penalta byla přísná. Vyloučení mě překvapilo, nebyl jsem totiž naším posledním hráčem, protože za mými zády zabíhal Ashley Cole." Nic ubrečenýho...
2) v článcích je naopak daleko víc přiznání typu: "Hráli jsme opravdu špatně. Neplnili jsme to, co jsme si před zápasem řekli v kabině" "Udělal jsem špatný krok ve špatnou chvíli" apod.
3) nikde jsem nenašel "cákání" nějakého pisálka z idnesu ve stylu Petr Čech = jeden z nejlepších golmanů světa
Toť vše...
Sami | 13:33:28 16.12.2009
...no to jo, ale nebudu z Komety dělat neporazitelnej mančaft, kterej nedělá chyby...protože všichni dobře víme, jak je sportovní forma a celkově tyto věci vrtkavá záležitost a jedním nešťastným zákrokem/rozhodnutím, který pak může být charkterizována jako extrém jakési druhé derivace funkce, se křivka výkonnosti rázem z konverze přehoupne v diverzi...
Robo | 13:19:21 16.12.2009
Teď koukám na svou špatnou formulaci u prvního textíku "že na Čechovi mi stejně jako na Hložisovi vadí dvě věci". Mělo tam samozřejmě být "že na Čechovi mi stejně jako Hložisovi vadí dvě věci". Ale věřím, že to tak každej pochopil i v tom chybným znění
Robo | 13:16:16 16.12.2009
Tak to úplně Sammi není, že ho kdo někam vynesl, ten ho kamenuje. Vynesla ho česká média a kritizují ho anglická. A i kdyby to bylo jak říkáš, na tom přece není nic špatnýho. Když bude hrát Kometa dobře, tak ji budu chválit, když se bude provařovat, tak ji budu jebat. To je přece přirozený
A že Čechovi někdo spílá, s tím se přece musí umět vyrovnat, je to profík. Taky má zázemí a je placenej jako top brankář, tak s tímhle musí počítat a brát to jako součást toho, kde je. Když se takhle provaří Bureš, tak ho nikdo takhle nejebe, ale ten je přece úplně někde jinde.
Mně na Tankistovi prostě hrozně vadí ta jeho ublíženost. A ufńukanýho chudáčka, kterýmu nikdo nepřeje, ze sebe dělá on sám
Sami | 12:50:51 16.12.2009
Ale žádný Krangenzwigern tady nevládnou...všichni si všímáme jeho chyb a provarů...já si jen zkrátka myslím, že docela oprávněně muže kerovat, když mu někdo po jedné dvou chybách začne spílat, že už neni pak dokonalý, protože prostě do role pana dokonalého se nedostal vlastními prohlášeními...jestli pořád fňuká nebo nefňuká a kde všude hledá chyby...to je věc jiná. Nikdy jsme neřekl, že je to strašně skromnej borec, kterej jen dělá svou práci, ale v zásadě s emi nelíbí, když ti stejní lidé, kteří z nějk jednou něco udělali, jej právě za to dnes kamenují...to je celý
Robo | 12:44:51 16.12.2009
Anglickým textům nerozumím
Add Čech souhlasím s Hložisem a ABSOLUTNĚ nesouhlasím se Sammim v tom ohledu, že Peťa jen dělá svou práci a nikdy si na nic nehrál. To rozhodně není pravda. Právě to mi na něm nejvíc vadí, a proto se do něj pořád vozím, protože jak píše Hložis, se pořád jen vymlouvá, brečí, fňuká a hledá chyby všude jinde. A například loni, jak pojebal ty dva špíly po sobě (Ligu mistrů s Liverpoolem a tuším ligu s Boltonem), tak místo aby řekl: "Jo, to se stane, napravím to," tak právě mlev něco ve stylu "všichni akorát čekají na mou chybu, protože sem nejlepší na světě, a proto z toho všichni tak cákají." Takže tady se Sammi mýlíš. Jestli je to z jeho hlavy, nebo ho do této pózy nutí Chelsea nebo Česká pojišťovna, to nedokážu říct, ale rozhodně se nechová jako skromnej kluk, co si na nic nehraje Právě naopak.
A co se týče výkonů, už sem řekl, že ho uznávám, ale že se přeceňuje. Načež tu Šprt napíše, že udělá jednu chybu za půl sezony. Já viděl naopak dva jeho provary za dva špíly anglické ligy. Další věc je Casillas, kterej je taky těžce nadhodnocenej za to, co pro Real znamená. Ale ten se poslední dobou provařuje furt, nejen tou hrůzou ve Valencii, ale například i tristním výkonem proti AC Milán a těch kiksů bylo letos a loni víc. Nějak mi přijde, že kdo se jednou dostane do brankářské top společnosti, tak ho tam lidi vnímají už jen podle jména a ne podle aktuální výkonnosti. To samý bylo na sklonku kariéry Kahna, kdy už jen přežíval, a to samý je teď u Čecha. Vůbec nechápu, proč se furt mluví o trojici Buffon, Čech, Casillas, když naprosto skvělej je třeba Julio Cesar, jednička Interu a brazilský repre, kterej chytá famózně a provary prakticky žádný
Ale abych to uzavřel, tak chci říct, že na Čechovi mi stejně jako na Hložisovi vadí dvě věci. Jeho kult v českých médiích (za kterej nemůže) a ještě mnohem víc jeho neustálá ublíženost a hledání výmluv (ten výčet napsal pěkně Hložis). To je pro mě gigaprovar. A proto se tak škodolibě raduju z jeho chyb, kterých si všimli už i fanoušci a novináři v Anglii, ale koukám, že v Česku furt vládnou růžový brýle
Vojta | 12:17:07 16.12.2009
Tady mate neco k te vasi diskuzi kolem GWG...myslim,ze zajimave,i kdyz nessouhlasim se vsim(treba asistence...)
http://www.thehockeynews.com/articles/30078-Campbellnomics-Dec-14.html
Willy | 11:34:18 16.12.2009
No mozna se da povazovat za bitkare, ale rozhodne nepatri mezi ty ortodoxni, co se perou prakticky kazdy zapas a v tymu jsou jen kvuli tomu.
Willy | 11:31:35 16.12.2009
Mozna to byl nejvetsi bitkar z tech hracu WAS, co byli na lede. Ja se schvalne pred tim, nez jsem napsal svuj prispevek, podival na jeho "fight log", tuto sezonu tri souboje, minulou taky jen tri a predminulou pet. Mozna si tohle mohl zjistit i pisalek idnesu
Vojta | 11:04:56 16.12.2009
Na idnes pisou,ze to byl bitkar
Willy | 10:44:04 16.12.2009
Jak toho Greena? Nebo toho hrace nebitkare, ktery se na nej vrhl, aby se zastal spoluhrace a vedel, ze moc sanci na vitezstvi mit nebude? I kdyz sem se dival, ze Erskine bojoval uz i s Laraquem?
Vojta | 10:25:23 16.12.2009
David Kociuu dnes hodne zkusene poladil borca
Willy | 9:50:07 16.12.2009
Ja se tu rave z uspechu Pens moc neraduju, bo zustavam nepochopen
Hložis | 9:31:48 16.12.2009
Willy: vzhledem k výsledku mě překvapuje, že se tu dnes ráno nemusíme ničím brodit!
Willy | 1:48:13 16.12.2009
Neruste, hraje se zapas Pittsburgh - Philadelphia.
| 1 | ... | 2208 | 2209 | 2210 | 2211 | 2212 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.