Tak kucííí...všem Gladům veselýho Silvra, ať se v Novým Roce daří jak má, ať každej z nás jdem tomu štěstíčku nějak naproti a ať se našemu společnýmu děťátku v přilbičce daří minimálně stejně dobře, jako tomu bylo letos...už se nemužu dočkat, až na to zas vlítnem!!!
