tak je pravda, ze oba goly co sme dostali by asi Robo i Lanza(dle meho nazoru) vychytali, to vsak neznamena, ze se chci nak vymlouvat, doplatili sme na nasi streleckou impotenci, coz me jako jednoho z provarenych negolovych utocniku celkem sere, ale co nadelam, jak tu uz zaznelo, futsal se hraje na goly, tudis smekam pred vitezi a ke hre jako takove rikam cajk, pac myslim, ze to byla zabava a to je taky dulezity
