





Ale strejch kvalitni,ale je videt ze svatky se do nas zakously s plnou vervou

(Maty,nepis ze nebude
)









Každopádně v dresu Canucks se Čechům nikdy moc nedařilo, a proto se Vancouver nikdy do titulků nedostal... A tento stav trvá, nicméně nyní už mě to nijak nevzrušuje 



