Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Pešta | 13:10:09 5.1.2010
Kdo z vás má následující číslo účtu: 2204358097/6210
Přišla z něho platba za Glads oblečení, ale nebyla podepsaná. Tak ať můžeme identifikovat plátce. Díky.
Sami | 12:21:24 5.1.2010
Maty | 12:13:25 5.1.2010
Sami, ty si snad upad?? co to píšeš za nesmysli.. tomu pocitu se prosím ubraň
2Vojta(kužel): věřím, že pak (vzdálená budoucnost) někdy to bude lepší
Vojta | 7:14:17 5.1.2010
Jo zustaly,hodily jsme je te "uklizecce". Ti na ni kdyztak hodim telefon
Lanza | 6:42:49 5.1.2010
nezůstaly včera v šatmě moje super hnědý šneky, pumáče? Musel jsem do práce naboso a mám omrzlý malíčky...
Vojta | 23:18:17 4.1.2010
Hm,to si tentokrat nemyslim Ale strejch kvalitni,ale je videt ze svatky se do nas zakously s plnou vervou
Kazdopadne me to v zime obecne nebeha,takze prosim o toleranci k memu snizenemu pohybu a mizernemu vykonu jeste tak 2 mesice,pak uz to bude zase snad lepsi (Maty,nepis ze nebude)
Sami | 22:33:13 4.1.2010
...myslím, že dnes večer hezkej štrejch allglads...akorát se nějak nemohu ubránit pocitu, že byl zase mančaft bez golmana o chlup lepší a stejně prohrál...
Maty | 17:11:54 4.1.2010
nevyzvedl si je nikdy .. picál je nejlepší :) Wildo nabereš mě dnes??
Vojta | 15:43:03 4.1.2010
Proste si je dycky hrozne vyzvedl a basta
Willy | 15:25:04 4.1.2010
Ale je to tezke, proti takovemu ubermuzstvu jako je Pittsburgh je mozna jeden bod velice nadprumerny
Willy | 15:18:23 4.1.2010
Hlozis: Jak se to veme. Slozitym vypoctem jsem zjistil, ze ma v NHL kariere Jagr prumerne 1.256 bodu na zapas. Vzhledem k tomuto cislu by se dalo rict, ze je to bilance podprumerna
Hložis | 15:15:20 4.1.2010
Willy: tak bod na špíl není tak špatná bilance, ne?
Willy | 14:56:35 4.1.2010
Vojto, myslis, ze jako Jarda kazdej druhej den vypraskaval Pical? No nevim, kazdopadne existuji stranky, kde se to da zjistit:
http://pittsburghpenguins.cz/opp-player/jaromir-jagr.html
Hložis | 13:21:42 4.1.2010
Willy: add Vancouver - to jsem byl ještě mladý a nerozvážný Každopádně v dresu Canucks se Čechům nikdy moc nedařilo, a proto se Vancouver nikdy do titulků nedostal... A tento stav trvá, nicméně nyní už mě to nijak nevzrušuje
Vojta | 12:46:07 4.1.2010
OK,willy,ale jaky trpeni?Copak neni parada,ze Cech ovladl utkani NHL?Ja myslim,ze je to bezva. Nicmene bych radeji videl nadpis typu: Dvorak vypraskal Pical,Jarousek to ale delal obden"...
| 1 | ... | 2198 | 2199 | 2200 | 2201 | 2202 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.