

Máš ode mě hlavně pochvalu za to, že si správně zodpověděl otázku Dutch/Rambo, protože pasr, co si vyzvedne Predátora, je jednoznačně nejzkušenější pasr, co může být 


Jeste bych se zde na doplneni zeptal, jak jsi prisel k prezidvce Difo? 
To meopravdu hodne pobavilo


Jinak kdo vi, jestli je to jeho oblibena znacka...