Hlozis, Robo: Ja nemam nic proti noseni obcerstveni na narozeniny. Vadi mi to, ze se z toho dela povinnost, a navic pod pokutou 500Kc. To prece neni normalni, melo by to byt dobrovolne. Ale jinak tedy diky za vyjimku.
Podobne mi vadilo na konci roku, ze mi bylo NAKAZANO, ze pokud prohraju zapas Sever - Jih, tak MUSIM zaplatit nekomu tri piva.
Proste nekdo udelal v prvnim tydnu prosince a ledna chybu. Bud pokladnici (ze nevybirali), nebo ti, co meli platit (ze neplatili). A me jakozto podilnikovi vadi, ze ted ve spolecnem fondu budou chybet stokoruny za nezaplaceni vcas.
