Sakra,a ted budu muset sledovat i zahajeni OH...Su zvedavej jak to Jarymu s tak velkou hulkou pujde
Bubák | 16:39:02 10.2.2010
Díky všem za přání. A Rado neboj, nějak svou účast na nejbližích Glads akcích promyslím a zkusím něco ukuchtit
Vojta | 11:29:30 10.2.2010
2Krang:diky
Majklův Krang | 11:26:47 10.2.2010
Jak ho znám, tak na trenál určitě chce jít. Ale nevim, jestli se dnes dostane k počítači, aby ti odpověděl-poslala jsem ho do Prahy na focení
Čapoun | 11:22:31 10.2.2010
Snad a Piquetem, ne?
Hložis | 11:10:46 10.2.2010
Fab is going home... Prý odmítl podepsat v Arsenalu lukrativní smlouvu a měl by se upsat Barce do roku 2015... Potká se zde s přáteli z dětství Piquem a Messim...