Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 21:27:06 10.2.2010
Vojta | 19:18:39 10.2.2010
Sakra,a ted budu muset sledovat i zahajeni OH...Su zvedavej jak to Jarymu s tak velkou hulkou pujde
Bubák | 16:39:02 10.2.2010
Díky všem za přání. A Rado neboj, nějak svou účast na nejbližích Glads akcích promyslím a zkusím něco ukuchtit
Vojta | 11:29:30 10.2.2010
2Krang:diky
Majklův Krang | 11:26:47 10.2.2010
Jak ho znám, tak na trenál určitě chce jít. Ale nevim, jestli se dnes dostane k počítači, aby ti odpověděl-poslala jsem ho do Prahy na focení
Čapoun | 11:22:31 10.2.2010
Snad a Piquetem, ne?
Hložis | 11:10:46 10.2.2010
Fab is going home... Prý odmítl podepsat v Arsenalu lukrativní smlouvu a měl by se upsat Barce do roku 2015... Potká se zde s přáteli z dětství Piquem a Messim...
Rozi | 10:52:09 10.2.2010
nedu
Vojta | 9:26:04 10.2.2010
Rozi,Majkl-vy zitra dete na trenink?
Majkl | 1:29:14 10.2.2010
Peto, dodtecne vse nej
Hložis | 23:08:41 9.2.2010
rozi | 21:50:09 9.2.2010
jj, pičus už za ně hrál v létě na turnájku
Robo | 17:06:36 9.2.2010
Tak na toho se těším...
Hložis | 17:02:43 9.2.2010
Podle me se jedna na 99% o toho sameho Zlinskeho, tj. pana bolestinka...
Robo | 16:57:32 9.2.2010
A ještě jedna futsalová věc. Nevíte někdo, jestli Tomáš Zlínský z Kalábku B (o víkendu dal 2+2 góly) je ten Zlínský z Agromeli C?
| 1 | ... | 2165 | 2166 | 2167 | 2168 | 2169 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.