Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 23:26:25 2.3.2010
Tentokrát jasnej souhlas, trejbe. Stavět halu za stovky milionů pro sport, kterej dělá v celé republice 70 lidí, je naprostá uchýlárna (chybí mi tu smajl ťukající si na čelo). Taky nechápu, kdo v těch anketách furt hlasuje pro podobný zvrácenosti
Hložis | 22:34:20 2.3.2010
Lehce mi uniká, kdo pořád hlasuje pro halu pro rychlobruslení... Mně osobně to přijde docela mimo, zvlášť v době ekonomické krize
Květák | 22:31:09 2.3.2010
řepo, neprovařuj se a dávej! Jako zkušenej pasr z Líšně musíš rozdávat radost i mimo hřiště!
Vojta | 22:24:35 2.3.2010
Rozi,nehazej smajly a radeji napis ty clanky z minule soboty!
Rozi | 22:14:46 2.3.2010
Vojta | 20:15:49 2.3.2010
2vsichni:Jarda a ONA od jeho 24let...
Willy | 19:01:46 2.3.2010
Kvetak: Jagr je taky muj oblibeny magic kid z Pittsburghu, dokonce nejoblibenejsi, akorat uz trochu odrostl
Květák | 18:22:47 2.3.2010
mně tam chybí v tom výčtu nejlépe bruslící bek s elegantním skluzem a famózním čichem na góly Paul Coffey! Ale to je jedno, podstatný je to, že souhlasím co psal Sami, ale vlastně i Robo, akorát Wildo u tvejch příspěcků se nikdy nemůžu ubránit dojmu, že prostě nejseš ve svých hodnoceních objektivní, když se mluví a magic kids z Picburku. Jinak ale cajk
Willy | 18:15:47 2.3.2010
Nemusim si overovat, ja si to pamatuju . Jarda zacal s Ivou nekdy kolem petadvaceti, do te doby na tom byl jako Sidney
Vojta | 17:40:19 2.3.2010
Willy,doufam,ze svoje tvrzeni s Ivou sis overil,pac jinak by ses tezce provaril...
Willy | 16:38:12 2.3.2010
Jo aha, ty asi myslis MacInnise, tak to jo Marty McInnis byl totiz podprumerej. (Sorry, tomuhle rypnuti se nedalo odolat )
Rozi | 16:23:38 2.3.2010
Sami | 16:19:17 2.3.2010
Maria samozřejmě zahrnuju taky, byl uveden minule, teď tam pro svou samozřejmost asi vypadl...McInnis pruměrnej??? nevim čeče, ale mezi top 5 beků minulé dekády by se myslím vešel...a ta jeho roura od modré
Willy | 16:11:47 2.3.2010
Sami, nevim, proc zminujes podprumerneho McInnise, naopak me velmi urazi, ze v tom vyctu chybi Mario Lemieux
Rict, ze Crosby byl ve svych prvnich ctyrech sezonach mezi dospelymi uspesnejsi nez Jagr se da, protoze kdyz se vyjmenujou jejich uspechy, tak je proste holy fakt ten, ze Crosby jich ma vic. Muze se spekulovat a hledat tisice duvodu, proc tomu tak je, ale ani jeden z nich na tom faktu nic nezmeni. A po stopadesate opakuji, ze jsme nikdy nikde nespekuloval o tom, kdo je celkove lepsi hokejista.
Sami | 15:52:42 2.3.2010
Sid zvaný "hrstička" ???
| 1 | ... | 2143 | 2144 | 2145 | 2146 | 2147 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.