Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Vojta | 21:08:24 3.3.2010
Je zajimave,ze Koudy,jakozto velitel BBPressu jakoukouli angazovanost jeho hracu v takovem tymu poprel...
Hložis | 20:25:38 3.3.2010
Nevím, zda to tu už zaznělo: v něděli 14.3. od 13:45 bude naším soupeřem ve čtvrtfinále Brno open Tenza, tedy poloBBpress, s nímž jsme ve skupině hráli 3:3.
Hložis | 15:23:33 3.3.2010
Kdyby si chtel nekdo dat trosku relaxu v praci a u toho si rozdat radost, mam skvely tip: http://www.youtube.com/watch?v=LS1TgoF8htg&feature=player_embedded#
Navic se jedna o podnetny material smerem ke hre, kterou chceme produkovat i my
Bohuzel se jedna o zapasy z lonske sezony, letos Barca tolik poteseni neprinasi
Pešta | 13:29:41 3.3.2010
Tak Holenda nedávno přestoupil do renomovaného ruského klubu Anži Machačkala, takže byl po návratu z náročného zimního soustředění a z ruských spoluhráčů asi poněkud zmaten.
Sami | 13:17:57 3.3.2010
Njn...tak rozumíš, voni justičáři nejsou povětšinou kdovíjací geografové...
Hložis | 13:11:35 3.3.2010
Květ:
Květák | 12:44:15 3.3.2010
...v tech ulickach! Po kratke konverzaci odjizdim hledat dle navodu mistnaka. Po 10 minutach trapeni bajeraka na prvni rychlostni stupen se vracim na misto setkani s panem Řepou a z hruzou zjistuji, ze ona hledana adresa je primo v miste kde parkoval muj navigator! Uuuff! Byl jsem vyzvednut nebo Holenda nevi kde bydlí!?
Květák | 12:37:31 3.3.2010
Jen takova mala prihodicka z dnesniho rana- v 8 rano bloudim po sidlisti v Brne-Lisni a hledam ulici Leskauerova. V tom vidim u bilyho Fabiana znamou tvar s perfektnim blond prelivem ala Mejkpísová,stahuji okénko nemeckeho vozu a volam. Zdar voé hledam ulici Leskauerova 6,nevis kde to je! Spoluhrac prekvapen takovou ranni prepadovkou jen kokta, jézis zdaár,no to je tady nekde za rohem...
Havran | 11:48:17 3.3.2010
tak tak a takové šlágry si Brno nemůže nechat ujít a proto statek bude!
Květák | 11:08:38 3.3.2010
Sami | 10:34:30 3.3.2010
...přesně tak!!!
Pešta | 10:13:32 3.3.2010
Milý Ondro,

tady přece nejde o ledajaký rychlobruslařský ovál, ale o stadión, kde ČR v roce 2022 na MS ovládne rychlobruslení. Mezi ženami ovládnou všechny tratě Martina s Karolínou Erbanovou, Martina tak získá svojí nejméně 20 zlatou medaili z vrcholné akce a následně ovládne i mužskou soutěž a konečně odhalí svoji pravou identitu.
Sami | 9:47:21 3.3.2010
Mílý Davide,

ale to nemá být staidon jen pro Bobíky a pro 30.000 lidí, anobržto podržto pro 22.000 jako sporotvně-kulturní zábavní centrum pro konání všemožných koncertů, charitativních vystoupení, performancí...Z programu :
- v říjnu 2014 David Copperfield zařídí v přímém přenosu výýhru Zbrojovky nad Příbramí 2:1
- leden 2016 nestárnoucí Tina Turner pojede Tour, na kterém představí své v pořadí 49 studiové abum s názvem YOUNGER THAN EVER
- prosinec 2017 Jirka Šlégr&Víťa Jandák ČSSD předvolební show s podtitulem : My Brnu, Brno nám




Pešta | 9:29:36 3.3.2010
2 Robo a Hložis: Kdesi jsem četl, že ta hala by neměla být jenom pro rychlobruslaře, ale že tam můžou trénovat i hokejisti a v létě in-line bruslaři. V takovým případě a s podporou nějakýho soukromýho investora mě to nepřijde zase tak mimo. Rozhodně bych to schvaloval víc než aby stát stavěl bobíkům stadion pro 30 000 lidí za Lužánkama.
Šprt | 8:28:18 3.3.2010
Tak Kamile, všechno nej! Ať ti to píská (a jezdí).
A ne že se zítra provaříš s tou stávkou, ráno musim do hokny nejspíš trajfem...
| 1 | ... | 2142 | 2143 | 2144 | 2145 | 2146 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.