Tak dneska Zbrojovka o5 velkej cajk a hlavně Koloběška je fakt hodně dobrej Celkově super pocit ze hry i nasazení po dlouhé době respekt a vychutnání z výjezdu ještě nevyčpělo. Zbrojovka by si měla patentovat první 4 utkání v jakékoli části ligy nebo nevím jak si to vysvětlit. Arsenal taky rozdával radost jen nevím co dělali G s R
