Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Šprt | 13:12:56 5.3.2010
Chtěl bych jen upozornit Nejvyššího, že 10.4. je velikonoční víkend s volným pondělím, tak abysme se neprovařili...
Vojta | 13:08:27 5.3.2010
Je pravda,je to tam...Nicmene jednani s Glorii vede Nejvyssi a dle jeho slov je Gloria uz s Polakem sice nejak dohodla,ale verim,ze nam souper pri nasem ustupku z teto soboty podovoli pravo veta
Franz | 10:42:19 5.3.2010
Bylo to info z futsalbrno.cz, resp. z http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/jihomoravsky/brno-mesto/souteze.asp?soutez=9B2O1A&show=Los (O1A2107), kde už je teď nové datum a čas 29. 3. v 19:30.
Vojta | 9:50:35 5.3.2010
Frantisek ma zrejme lepsi informace nez samotna Gloria
Pešta | 9:49:36 5.3.2010
Kde jsi to viděl? Předběžná domluva je buď v sobotu 10.4. nebo někdy na našem pondělním trenále.
Franz | 9:39:22 5.3.2010
S Glorií se bude hrát 13. 3. 2010 v 10:00?
Květák | 21:11:10 4.3.2010
sportu
Květák | 21:11:00 4.3.2010
...čekají ná slabá leta asi uplně ve všem..., jak to tady čtu, tak krom našeho oblíbenýho sporu je to samo i politika. Volby vyhraje plejboj bradavice a jdeme všichni do p...
Šprt | 19:47:42 4.3.2010
Kromě slabých fotbalových a hokejových let nás snad konečně čekají i slabá léta s ženským basketbalem! Huráá
Willy | 19:33:59 4.3.2010
Robo to neni vubec o diskuzich. Ja tam taky nediskutuju, za kazdou zobrazenou stranku dostanes dukat, maximalne tricet denne, vubec to nema nic spolecneho s diskuzema
Robo | 19:32:52 4.3.2010
Willy: abych předešel tvé osobní otázce, tak nula. Na idnesu nediskutuju
Robo | 19:32:27 4.3.2010
Ano Vojto, lépe nepičovat, ale bojovat. A vzdávat se předem rozhodně není Gladiátoří vlastnost. Jenže bojím se, že na tomto bojišti jsme my všichni příliš malí páni
Willy | 19:30:55 4.3.2010
Vojto, kolik mas dukatu na idnesu?
Robo | 19:30:11 4.3.2010
Tak já až tak nechci být občanem Řecka, spíš bych tam chtěl žít kvůli počasí a skvělým fanouškům, taky abych mohl chodit v pohodě na PAO. Politiku sem v těchto plánech, vlastně spíš přáních, nezohledňoval. Pochopitelně je důležitá, nicméně jsem nikdy ten svůj sen nepovažoval za reálnej, takže jsem se nikdy nedostal k nějakýmu komplexnímu zpracování této problematiky.
Bohužel v Česku žiju, mám český občanství, a ty moje nářky na nefanouškovskej národ jsou naprostým ničím v porovnání s tím, že půlka mých "spoluobčanů" jsou vylízaní a závistiví kreténi
Vojta | 19:24:48 4.3.2010
Robo,vis ze za popirani narodnosti Te tajne nenavidim a prestoze v nazoru na Jiricka se shodnem,tak jak pise Varka-myslim ze jen neznalost tech ci onech mistnich pomeru Te svadi k takovym unahlenym nazorum...
Lepe nepicovat a bojovat!
| 1 | ... | 2139 | 2140 | 2141 | 2142 | 2143 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.