

+ nějakej smajl se slzama, kurva, fakt je mi z toho uplně mizerně...


Uz aby byl patek





tak sem se narozdil od Willyho se svym tipem provaril

Sem si vsadil pro zabavu 

, ja bych to videl dnes v LM na dve jednicky a taky postupy dnesnich domacich tymu...ale treba se pletu

Tak to samozrejme neni, cas TV mam sledovat vecer casto, ale dnes mam zrovna chut venovat dve hodiny fotbalu 
Jeste premyslim o Manchester - AC Milan 





