


První půlku sem neviděl, ale ve druhé sme hráli na jednu bránu, měli dost takových náznaků šancí, dali sme tyčku. A ty kundy z Pirea dají z jediné akce gól
Mrdat, ale titul bude stejně náš 










Snad nám to PAO dotáhne ke zdárnému konci 



Těším se na pořádnou vyzvedávku - doufám, že nám zpovídanej dá na dotazy aspoň celej víkend 