4 Majkl: Já jdu. Jinak jestli chceš, tak tě můžu vyzvednout kolem půl 8.
Majkl | 22:00:49 23.3.2010
Ja bych na to Tango sel...des teda Ivane?de este nekdo?dame nekde spicha, nebo az tam?
Hložis | 21:52:25 23.3.2010
Teda prohrát jednu čtvrtinu v basketu 5:24, to se jen tak nevidí...
Havran | 18:55:10 23.3.2010
Robo | 16:37:53 23.3.2010
Něco podobnýho od tebe Vary čekám na jaře v zápase Benficy
Sami | 14:24:26 23.3.2010
jj, taky sem to čekoval...proč takový goly nepadají u nás v lize? Každej třetí dotek hráče s balonem je přesně takovejhle nákop s cílem co nejvýš a co nejdál