Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Hložis | 14:56:19 19.3.2010
Správně, Willy. Je vidět, že to chápeš velmi dobře!
Willy | 13:48:06 19.3.2010
Havrane, vzdyt jsi napsany na "Nevim". Standardni postup podle me je ten, ze se hodis na "ANO" a budes cekat na zverejneni nominace
Havran | 13:32:48 19.3.2010
zdar mám zítra teda posílit řady Glads na špíly?
Robo | 13:23:16 19.3.2010
Akorát všechny týmy, kterým bych ten titul přál, jsou v jedné větvi, a ten zbytek ve druhé Ale aspoň budu mít komu fandit ve finále
Jinak při pohledu na los Evropské ligy to zabolí. Kdybychom vyřadili trapnej Standard, tak jedeme do Hamburgu, což by se neobešlo bez mé účasti. Škoda
Ale aspoň se můžeme soustředit na vykouření Olympiakosu a dobytí prvního titulu po šesti letech a teprve druhýho za posledních 14 let.
Sami | 12:52:07 19.3.2010
Jaj! Tak los je hodně zajimavej...Nerazzuri s CSKA, takže se uvidí, kam až sahají Hložisova prognostika o tom, že kdo porazí Chelsea...dále francouzskej dvojboj, pak opět Tomem zmíněná Barca s Puškama (nemyslím provary z jugoslávské) a mazecovej Bayern - ManU...
Rozhodně je to zajimavější, než kdyby hráli jedni frantíci s ManU, druzí s Barcou, Bayern s CSKA a Nerazzuri s Puškama
Hložis | 12:27:44 19.3.2010
Vary: to bude špíl
Robo | 12:14:05 19.3.2010
Šprte, jakej provar? Sao Paulo zkušeně vyhrálo 3:0
Pro Willyho: živě sem to nesledoval, ale byl sem tak nervózní, že sem se celou noc opakovaně budil a když sem se nebudil, tak se mi zdálo o tom, jak zapínám teletext a čtu si, jak se ten špíl zkurvil. Tomu už se říká deformace, vůbec sem se nevyspal
Naštěstí ráno přišla asi dvouvteřinová úleva při pohledu na správnej výsledek
Vojta | 11:27:26 19.3.2010
tak su zvedavej,kdo bude od nas dalsi na rade...
Willy | 10:22:04 19.3.2010
Jsem si precetl rozhovor se Slegrem. Ty nase rozhovory jsou ale stokrat lepsi
Šprt | 8:11:14 19.3.2010
ajaj... V Copa Libertadores provar. To bude Roba asi bolet.
Willy | 2:31:53 19.3.2010
Sprte, tak doufam, ze ses neprovaril a vsadil to svoje petikilo na Pittsburghu. Kurz 2.3 a jasna vyhra 3:0
Willy | 1:59:16 19.3.2010
Robo jsi tu? Sledujes Copa Libertadores?
Robo | 19:31:17 18.3.2010
? To zní lákavě, beru
Květák | 17:03:47 18.3.2010
Pantůčku, nevěš hlavu! Budu do tebe muset nasypat aspoň malýho Gladiátora, aby ses trochu "poléčil"
rozi | 16:45:24 18.3.2010
super, dik
| 1 | ... | 2127 | 2128 | 2129 | 2130 | 2131 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.