Akorát všechny týmy, kterým bych ten titul přál, jsou v jedné větvi, a ten zbytek ve druhé

Ale aspoň budu mít komu fandit ve finále

Jinak při pohledu na los Evropské ligy to zabolí. Kdybychom vyřadili trapnej Standard, tak jedeme do Hamburgu, což by se neobešlo bez mé účasti. Škoda

Ale aspoň se můžeme soustředit na vykouření Olympiakosu a dobytí prvního titulu po šesti letech a teprve druhýho za posledních 14 let.