Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Glads IS | 17:33:48 4.4.2010
Martin Hroch je hostem dalšího offline rozhovoru.

Kdo bude dalším hostem offline rozhovoru? Ptají se netrpělive již nějaký ten pátek početní fanoušci klubu Gladiators. Odpověď je jednoduchá. Přece největší Arcikvedlač z Ňů džerzí, náš Beni!

Martin Hroch se narodil léta páně 1981 v podhůří Jeseníků a vpravdě vyrostl ve švarného junáka. Jako správný fotbalový Mirek Dušín, vlastně teda Beni Šimiči se totiž něštítí nehorázným štylem zakvedlat s merunou tak, že soupeř ba i spoluhráči kolikrát neví, kde jim kebule stojí, vše však v duchu fair play a čisté špílky. Jeho osobitý styl hry plný technických fines, překvapivých pasů takzvaně "až do tróby" i krásných saklů alá "Brumovické Bebetu" baví spoluhráče, krangy a jiné příznivce červeného velkoklubu již dva roky počínaje postupovou sezónou 08/09. V letošním roce však musel tento od pánaboha talentovaný hráč přerušit své působení v gladiátořím dresu neb ho pracovní povinnosti zavály kamsi do podhůří valašských brdků. Nevadí. Všichni totiž pevně věříme, že se Martin mezi nás zase brzo vrátí. Kdy to bude a možná ještě i něco jiného navíc, se dozvíme z následujícho rozhovoru!

Své otázky můžete pokládat během následujících cca 24 hodin prostřednictvím Glads sekce.
Robo | 17:31:11 4.4.2010
Já na kaliče týdne vzpomínám taky s úsměvem, ale vracel bych se k němu nerad
Vojta | 17:18:06 4.4.2010
Hoši,ja si toho dal vcera moc a tak sem se rano citil jak rozjeta kocka
To se budeme odedneska stengrovat,kdo toho vypije vic?To uz sem jednou zazil a vedlo to k zajimavym akcim a zmenam osudu
Sami | 8:55:18 4.4.2010
Hoši, já dal včera skoro gladiátora, 9 jedenáctek...6 odpoledne a 3 večer...
Květák | 8:45:14 4.4.2010
...držíš čest klubu
Květák | 8:44:58 4.4.2010
Robo:
Robo | 8:44:21 4.4.2010
Díky Maty. Nebylo snadné stát se Gladiátorem, ale po celodenním úsilí se to podařilo, i když teď po ránu na to trochu doplácím
Maty | 18:31:07 3.4.2010
dnes cajk, jen se omlouvám za to brečení, dlouho jsem nebyl v ostrym zápase a nechal jsem se trošku unést.. jinak ještě jednou strašně smekám před robkem
Willy | 16:37:48 3.4.2010
Ha! Mne ted taky. Jeste, ze sem si to ulozil Novy link: http://www.pensweb.com/sparta.jpg
Vojta | 15:33:18 3.4.2010
Jinak: 6b
Vojta | 15:33:06 3.4.2010
Willy,hlasi to ze nemame povoleni ke shlednuti...
Willy | 15:12:50 3.4.2010
Rozi, co ty na to? http://spoluzaci.im.cz/classroom/1294/113681294.jpg
Podivejte se ale vsichni, stoji to za to
Majkl | 21:19:21 2.4.2010
Zejtra si ty spily uzijte a nasazejte jim tam naky fiky
Vojta | 17:38:00 2.4.2010
Rozi,ty si clanek radeji necti
Robo | 17:04:10 2.4.2010
Když ten pasr sází na ty ubožáky z Pirea, tak se nemá co divit Přitom v ten samej den hrál PAO naprosto tutovej špíl na Atromitosu a to s větším kurzem
| 1 | ... | 2118 | 2119 | 2120 | 2121 | 2122 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.