Kdo bude dalším hostem offline rozhovoru? Ptají se netrpělive již nějaký ten pátek početní fanoušci klubu Gladiators. Odpověď je jednoduchá. Přece největší Arcikvedlač z Ňů džerzí, náš Beni!
Martin Hroch se narodil léta páně 1981 v podhůří Jeseníků a vpravdě vyrostl ve švarného junáka. Jako správný fotbalový Mirek Dušín, vlastně teda Beni Šimiči se totiž něštítí nehorázným štylem zakvedlat s merunou tak, že soupeř ba i spoluhráči kolikrát neví, kde jim kebule stojí, vše však v duchu fair play a čisté špílky. Jeho osobitý styl hry plný technických fines, překvapivých pasů takzvaně "až do tróby" i krásných saklů alá "Brumovické Bebetu" baví spoluhráče, krangy a jiné příznivce červeného velkoklubu již dva roky počínaje postupovou sezónou 08/09. V letošním roce však musel tento od pánaboha talentovaný hráč přerušit své působení v gladiátořím dresu neb ho pracovní povinnosti zavály kamsi do podhůří valašských brdků. Nevadí. Všichni totiž pevně věříme, že se Martin mezi nás zase brzo vrátí. Kdy to bude a možná ještě i něco jiného navíc, se dozvíme z následujícho rozhovoru!
Své otázky můžete pokládat během následujících cca 24 hodin prostřednictvím Glads sekce.
Robo | 17:31:11 4.4.2010
Já na kaliče týdne vzpomínám taky s úsměvem, ale vracel bych se k němu nerad
Vojta | 17:18:06 4.4.2010
Hoši,ja si toho dal vcera moc a tak sem se rano citil jak rozjeta kocka
To se budeme odedneska stengrovat,kdo toho vypije vic?To uz sem jednou zazil a vedlo to k zajimavym akcim a zmenam osudu
Sami | 8:55:18 4.4.2010
Hoši, já dal včera skoro gladiátora, 9 jedenáctek...6 odpoledne a 3 večer...
Květák | 8:45:14 4.4.2010
...držíš čest klubu
Květák | 8:44:58 4.4.2010
Robo:
Robo | 8:44:21 4.4.2010
Díky Maty. Nebylo snadné stát se Gladiátorem, ale po celodenním úsilí se to podařilo, i když teď po ránu na to trochu doplácím
Maty | 18:31:07 3.4.2010
dnes cajk, jen se omlouvám za to brečení, dlouho jsem nebyl v ostrym zápase a nechal jsem se trošku unést.. jinak ještě jednou strašně smekám před robkem
Zejtra si ty spily uzijte a nasazejte jim tam naky fiky
Vojta | 17:38:00 2.4.2010
Rozi,ty si clanek radeji necti
Robo | 17:04:10 2.4.2010
Když ten pasr sází na ty ubožáky z Pirea, tak se nemá co divit Přitom v ten samej den hrál PAO naprosto tutovej špíl na Atromitosu a to s větším kurzem