Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Rozi | 15:20:23 7.4.2010
já chválím, žádný přiznávání, to je pro gaye
Pešta | 13:43:29 7.4.2010
Robo | 12:58:55 7.4.2010
Jenže na lavičce bude zfetovanej idiot, pod nímž Argentina například doma porazila Peru (které v kvaldě venku nezískalo ani bod) 2:1 gólem z ofsajdu v 93. minutě Ovšem zmínit se dá i prohra na hřišti předposlední Bolívie 1:6, to taky bylo pěkný
Sami | 11:35:37 7.4.2010
JInak...na MS utok Argentiny Higuain-Aguero a pod nima Messiah...
Sami | 11:35:06 7.4.2010
jj, Leo strašnej respekt...v sobotu večer jsme moooc zvědavej!!!
rad | 11:05:22 7.4.2010
Ty voe Messiah je fakt vostrej,sem si to uzil vcera
Vojta | 15:40:57 6.4.2010
Logujte se na ctvrtecni trenink u ZŠ Medlanky v 18h!Soupeř RIP. Hriste je pry domluveny do 19h,ale pokud bude svetlo(a to bude co vim),tak se to muze protahnout,cili s tim prosim pocitejte.
Manageruje to Hlozis,cili se obracejte prosim na nej,ja sem mimo Brno...
Hložis | 14:42:05 6.4.2010
Dnes večer Wolfgang Stark, to jsem zvědav, kolik kartág zase rozdá
Vojta | 10:23:28 6.4.2010
Tento ctvrtek by mel byt trenink od 18h v Medlankach s RIP.Cekame na potvrzeni hriste(dnes).Stay tuned
Vojta | 7:46:40 6.4.2010
Nene Benicku,ja myslim,ze jsi to prave udelal cajk,aspon ostatni priste pohnou
Beni | 7:25:06 6.4.2010
Přátelé, nebyl v tom žádný vyhýbavý úmysl...jen jsem si k času vyhlášení přičetl 24 hodin a následně jej uzavřel. Podle Vašich reakcí to nebyl úplně standartní postup, takže jsem připraven na nápravu
Květák | 21:30:31 5.4.2010
Martine, ty rychlíku
Havran | 21:30:06 5.4.2010
Né né nestihl sem položit otázku
Robo | 20:40:21 5.4.2010
Kurvacock, to byl fofr, ale cajk Doufám Beni, že tvá slova dojdou naplnění...
| 1 | ... | 2116 | 2117 | 2118 | 2119 | 2120 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.