Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 14:49:59 2.4.2010
Musím se vám svěřit se včerejším nočním zážitkem. Koukal sem od půlnoci na záznam Partizan - Maccabi a bylo to něco neskutečnýho. Hráli v Arena Beograd, takže asi 22 tisíc naprosých fanatiků, nepopsatelná atmosféra. V duchu sem si říkal, že na tohle je i PAO krátkej. Fakt neuvěřitelnej zážitek.
A když už sem se chystal jít spát, objevím na Prima Cool Predátorka, takže další dvě krásně strávený hodiny. A k tomu ráno zkontrolování vítězných výsledků Copa Libertadores. Prostě paráda Je vidět, že noc se dá užít i bez kranga
Sami | 13:18:58 2.4.2010
...tak rozumíš, do sestavy se vrátil Řepa, srovnal si kabinu a bylo to poznat
Vojta | 13:16:08 2.4.2010
Rad bych se sveril,ze se mi herni predstaveni vcera libilo a pokud by se zopakovalo i v sobotu,verim ze nejake body nam tam spadnou
Rozi | 9:46:46 2.4.2010
Já jsem Vám už po olympiádě říkal, že Růža je provar, kterej v trenérským vývoji ustrnul už hodně dávno, takže jsem podpořil Hadamchčíka. Podpořím spíše Cipra, asi bude muset vysřídat Nevychovance. Aspoň, že ten Řepa dává góly, když už nic
Vojta | 9:00:17 2.4.2010
Rozi,jestli jsi jako Spartan klikl pro Ruzu,tak ses bezpaterni fanousek
Vojta | 20:25:56 1.4.2010
Je to urcite zase cinkly...
Willy | 20:02:48 1.4.2010
Ta anketa je fakt prisna
Sami | 18:41:11 1.4.2010
Jinak jak psal Robo : jesi to je takhle v pravidlech, pak to foukl dobře...ale je otázka, co s tima pravidlama...
Sami | 18:39:47 1.4.2010
Výklad pravidel neznám, Brace nefandím, ale pecka a červenka za takovej zákrok mi přijdou asi dost...nebyly tam ruce, nic zákeřnýho, nohama mu Puyol zaháknul střelnou nohu a tím mu zabránil ve skorování...penalta na místě, ale nešlo podle mě o nic nějak extra nesportovního a tak mi přie, že žlutá k penaltě by byla asi dost...kdyby mu dal třeba loket, ostrej nějakej faul kolenem nebo tak, tak neni o čem mluvit...ale takhle to asi udělal nejšetrněji jak to šlo...takže faul - žlutá, v golovce jasné - penalta...???
Havran | 18:24:35 1.4.2010
Penalta jasná - červená asi přísná PS: Provařit se může každej
Willy | 18:23:19 1.4.2010
Hlozis: Zase jako s osmdesatsedmickou na zadech, jo?
Hložis | 16:45:22 1.4.2010
Dnesni trenink: mame Panamu v oranzovych dresech, tak si vezmete cerny trika!
Robo: vysvetlim osobne, hadat se nebudu
Robo | 15:53:37 1.4.2010
Co na té červené bylo spornýho? Neudělal to úmyslně, ale zezadu fauloval borca v tutové gólové šanci, to je jasná ČK
Já teda s tímto dvojitým trestem nesouhlasím, a pokud to není vyloženě prasárna nebo úmysl, tak bych v podobných momentech zůstal u penalty a žluté, ale podle v současnosti platných pravidel mi ta červenka přišla v pořádku. Puyol to udělal hrozně nešikovně, takže se nemůže divit
Rozi | 15:30:36 1.4.2010
neměl bys chodit spíš k ortopedovi, co?
| 1 | ... | 2119 | 2120 | 2121 | 2122 | 2123 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.