Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 16:02:09 30.5.2010
S pomocí spoluhráčů dávám dohromady včerejší události. Všem přítomným se tak chci omluvit za vyřvávání u Predátora a dále chci poděkovat dobrým vílám, co mě vzaly domů
Takže sorry a díky.
Robo | 15:50:38 30.5.2010
Kurvacock, tak famózní akce a já si z ní pamatuju kulový Ach jo a sorry. Doufám, že sem nedělal moc ostudu
Rad | 15:10:11 30.5.2010
Ani covece nevim, byl moc, rek sem mu ze jestli nepude rychle spat, tak na neho zavolam Predatorka!
Vojta | 14:36:02 30.5.2010
Diky Kauli za vypecenou akci,diky ktere se uz nebojim medvedu,vim ze stromy z lesa si muzu odnosit sam a taky jak na noblovej zimni mantl
Apropo,co pekneho Ti po ceste domu rekl ten nagelovanej halasnej vozrala?
Šprt | 23:53:47 29.5.2010
Dnes byl naprosto fantastickej den, zakončenej výbornou kalbou, díky! Apropo, s bradavici tak velkou, že přes ní nebylo vidět, jaká to BYLA svině...
Havran | 23:35:41 29.5.2010
Mutantůček určitě zas přepálil start Apropo přísný výsledky voleb a pan puchejř de od válu
Květák | 22:49:40 29.5.2010
MetanpropankrutanBůček spočívá na sedačce, hrozně....jak řekl Kauli, Predátorek rozdává, škoda že se toho Mutatůček nedočkal...
Květák | 22:48:34 29.5.2010
...Herkules nepotřebuje povolení!!!
Květák | 22:47:20 29.5.2010
Predátorek dorozdával, nyní je na řadě závěrečný vál večera : Hrkules v NewYorku!!!
Květák | 20:46:53 29.5.2010
Dimenze X je dávno otevřena...Behlinger, Kejnesián, Rosendorf, Majckelsonbald, Wiiliardecock, Peschinger, 2xCowleyade, Schwara, Matamaran, Mutantutscheck... all guys in the place...Proloženej still stuck in the books, likely to be...Rambíčko, Komandíčko and 2 pilot Teen age mutant ninja turtels tails executed...TECHNODROM IN PROGRESS!!!
Květák | 14:41:09 29.5.2010
DIMENZE X SE OTVÍRÁ!!!!!!!

TECHNODROM SE ZHMOTNIL NA VODOVE 54!!!!!
rozi | 12:37:32 29.5.2010
dojdu možná až kolem 4 (ne kvůli pacandovi), tak ať je ještě rozjetej grill:-)
hernán | 20:48:17 28.5.2010
"dres připomíná oděv dětí ze Rwandy"....toto je móóóc i na mě...
Vojta | 19:12:37 28.5.2010
Kurna,nestiham,zitra konec voleb a jeste nemam sbaleno Jura je jednou nohou na trune a jeste nemam ani koupene letenky,bb
Pešta | 15:19:18 28.5.2010
Docela zajímavej projekt. Jsem zvědavej, jestli se ten jejich odhad naplní.
http://www.100chytrych.cz/
| 1 | ... | 2068 | 2069 | 2070 | 2071 | 2072 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.