Sorry Frantisku
To ne,neboj,poprve je to dycky takovy trosku s otaznikem,dalsi uz budou jen a jen lepsi!

Ja hlasoval,tady,stejne jak Hlozis
Já teda znám samý šikovný kluky v kase! 





Udelejte tak v GIsu prosim co nejdriv,at vime,zda mame na ctvrtek toho soupere spocnout ci nikoliv.Diky za pochopeni
