Hoši máte štěstí, že Robovi vyhradili na víkend pouze půlstranu, což je naprosto nedostatečnej prostor pro Milana, takže bude psát o nějakej provárcích ze Znojma a může se tak plně účastnit Technodrom párty. Nicméně očekávám, že jedinci, kteří tady strašně prskali, se budou u Květáka hlasit ve 3 hodiny a nevzdálí se až do konce akce.
