
Ano, Korea dostala lekci, ale rozhodně ne kvůli nějaké taktice (pokud Argentita nějakou má, Marakunda ji rozhodně nevymýšlí), nýbrž kvůli tomu, že má Argentina individuálně mnohem lepší hráče 

. Diego zvolil perfektni taktiku, kterou jeho sverenci na chlup presne dodrzovali, takze to dopadlo tak, jak jsem zkusene predpovedel - Korea dostala na prdel 





tak snad este jeden Argentinci pridaj...ale vahal sem i nad 4:1
.


