Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Pešta | 10:56:19 16.6.2010
Jediný řešení je, že podobný přestupy začnou odmítat sami hráči, což ale taky není moc pravděpodobný. Zejména s ohledem na jejich agenty, kteří je pod vidinou dobrýho vejvaru
do podobných přestupů rádi naženou.
Co by se ale borci typu Prose mohli od Baníku naučit je, jak se potom s takovýma penězma nakládá.
http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-ostrava-predstavila-pet-posil-na-ceste-jsou-dalsi-plf-/fotbal.asp?c=A100616_075446_fotbal_rou
Hložis | 10:51:29 16.6.2010
Sami: máš pravdu, ale upřímně nevidím v tuto chvíli příliš řešení. Být na Peterově místě, tak udělám to stejný a mnu si ruce
Sami | 9:08:03 16.6.2010
Jako chápu, že je tohle jedinej zdroj slušnejch příjmů pro naše kluby, že na tom defakto stojí celá naše fotbalová ekonomika...ale z toho začarovanýho kruhu je potřeb někdy vybřednout, jinak se nic nezmění a nezlepší...když budou nadějní hráči odcházet v kojeneckém věku ven, upichne se tam 1/10, zbytek bude pendlovat po hostovačkách aby se po roce a pul až dvou vrátil znovu nastartovat karieru. Je to naprostej nonsence, logicky mladý hráče zahraniční kluby budou preferovat vlastní, nikoli cizí a tihle nehotoví kluci prostě si sami výrazně svou výkonností ani o místo v základu říct nemužou, nemají na to jak po herní tak ani osobnostní stránce...jejich setrvání v lize by ji zkvalitnilo, přitáhlo diváky (nedá se vydělávat na vstupným, když tam de sotva 3,5 tis. diváků a ani partnery to logicky oslovit nemůže, když zustávají kafíčkáři a lamholeně...
Sami | 8:59:05 16.6.2010
...a likvidujou mladý talenty!!!

viz Kalouda apod...

Hložis | 8:49:34 16.6.2010
Takhle se vydělává!
Vydra z Jihlavy do Baníku (leden 2010, 20 mega): http://tinyurl.com/3y9oqun
Vydra z Baníku do Udine (červen 2010, 100 mega): http://tinyurl.com/36ww3v9
Hložis | 8:35:18 16.6.2010
Robo: no já si říkal, co máš s tou Banskou Štiavnicí...
Robo | 23:18:07 15.6.2010
Krucinál, máš rechtůvku Rasty, to je můj hroznej provar. Nevím, jak se mi to mohlo stát, každopádně se hrdému rodákovi z vísky, v níž sídlí proslulý Izomat (to si snad pamatuju správně), omlouvám
Willy | 22:21:02 15.6.2010
Jezis, ti Brazilci sou tragedi, ze si nechali dat gola chvilu pred koncem - mohl jsem mit dalsi uplne presny tip. Himl
Majkl | 22:20:38 15.6.2010
zeja sem si na to nevsadil kdyz se me mamka pred zapasem zeptala, kolik to dopadne, tak sem ji rekl 2:1 pro Brazilii
Rasty | 20:42:08 15.6.2010
Robo, Robo. Pomýliť si Banskú Štiavnicu s Novou Baňou - to je snáď horšie ako remizovať so Zélandom ... No nič, idem sledovať Kanárikov, z toho by oči bolieť nemali.
Majkl | 17:51:20 15.6.2010
Frantisku, velkej respekt za offline, myslim, ze odpovedi prokazaly tve zkusene pasrovstvi
Robo | 16:48:36 15.6.2010
Sorry Rasty, to nebylo nic proti tobě. Ale musím říct, že po Samim máme v týmu druhýho zdatnýho komentátora. Rodák z Banské Štiavnice zkušeně rozdával hlášky na deniksport.cz. Bylo to vtipný stejně jako erudovaný a navíc trefil střelce gólu. Pěkně Rasty
Je vidět, že všichni Slováci nejsou úplný nemehla
Rasty | 16:29:06 15.6.2010
Ach jo, tak si to uzite . Ale priznavam, hrat proti Novemu Zelandu na 1:0 je dost biedne...
Robo | 15:25:44 15.6.2010
Willy, máš můj respekt, že si správně odhadl, jací sou to ubožáci
Robo | 15:25:03 15.6.2010
Přesně tak, tentokrát se Šprtbaldem naprosto souhlasím. Proti takovým kopytům zalezli jak ubožáci a trest byl stejně krutej, jako zaslouženej a nádhernej Pěkně sem se tady proběhl redakcí Kurvacock, já mám ale radost
| 1 | ... | 2052 | 2053 | 2054 | 2055 | 2056 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.