
Jojo, špíl cajk, konečně začínají padat góly a něco se děje. Ale takovej provar sudího je ostudnej...




Předpokládám, že Kozovi z toho bude stát nejmíň týden 
Krypl Klose se nechá vyloučit jak malej kokot, namyšlenej Podolski trefí ze 7 střel bránu jen při penaltě, kterou naprosto zkurví, Marin si neumí zpracovat míč, i když je čerstvej, Neuer chrápe, i když si pasr zpracovává míč půl hodiny, Lahm neumí dát centr, prostě hrůza, děs, běs, provar, sračka 







