Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Willy | 23:01:41 19.6.2010
Skoda, ze na MS neni Kanada, Svedsko, Norsko, Finsko nebo Island. Tyto zeme jsou mi relativne sympaticke a tak bych jim fandil proti Ghane, Japonsku a spol. a hezky bych si te pak vyzvedaval
Robo | 22:38:13 19.6.2010
Jaj, to je škoda. Výsledek 2:1 pro Dánsko sice Modrým samurajům vyhovuje (stačí mu s těma severskýma jogurtama remíza), ale za ten výkon si Kamerun zasloužil vyrovnat. Jenže to je bohužel to typický bělošský štěstíčko
Každopádně pro mě ultramegagigasuperšpíl Japonsko - Dánsko se hraje ve čtvrtek večer. Jdu začít hledat výmluvu na classic
A ty dědo trochu spočni, každej ví, že se v jižní Americe i v Tvarohově hraje lepší fotbal než v Africe a Asii. Ale i proto fandím Sympošům a Žlutosympošům, protože honit si brko z výher favoritů mě nebaví
dědek | 22:26:33 19.6.2010
Robo,myslím že se tvý "sympaťáci budou muset vrátit na náhorní plošiny fotbal totiž bezezbytku vyučují v jižní americe!
Willy | 21:49:14 19.6.2010
Kurva, jen co to napisu tak je hned vse jinak
Willy | 21:48:01 19.6.2010
Ja chci, aby to zustalo 1:1. Ale vzhledem k tomu, co se delo na konci prvniho polocasu nevim, nevim
Havran | 21:44:32 19.6.2010
no konečně gol s puncem arsenalu apropo víte že příští sezonu nebudou přenosy z premier leg. novasport nemá práva
Majkl | 21:37:38 19.6.2010
no, to mne ho teda vyndej...Robo fandi tvarohum proti sympatakum
Robo | 21:29:06 19.6.2010
Já chci plichtu nebo výhru Dánů o gól, to vyhovuje Japonsku
Willy | 21:06:37 19.6.2010
Dani dali naprosto perfektni gol ted
Sami | 20:42:32 19.6.2010
Borci,věřím, že i komornější pařba ,musela stát za to, příště už snad neminu...jinak Poulsen slušnej provar, Etáč 1:0 pro Kamerun...Dáni nic, ať jedou dom, je to divnej mančaft...
Lanza | 20:40:22 19.6.2010
já potvrdil malýho... Rukavicu jsem nedopil...
Květák | 20:37:53 19.6.2010
no každopádně tohle byl ten nejkomornější Glads večírek - spousta Gladů šla na můj vkus až nejak moc brzo dom. No snad příště!
Květák | 20:37:00 19.6.2010
já včera myslim rukavica....
Pešta | 19:40:25 19.6.2010
To je možný, ale Pardubice i Sparta jsou nejbohatší kluby u nás, takže si nemyslím, že by tam byl v nabízeným platu nějakej zásadní rozdíl. Ríša podle mě cajk.
Willy | 18:57:53 19.6.2010
Ivan: Dal prednost Komete, protoze mu urcite nabidli nejvic penez
| 1 | ... | 2046 | 2047 | 2048 | 2049 | 2050 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.