Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Hložis | 10:25:24 21.6.2010
Kvíz: kdo pozná tyhle dva pasry? Abyste to měli jednodušší, dám sem dvě fotky
http://img27.imageshack.us/img27/2594/timthumbo.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/3612/victorpepe480x392.jpg
Hložis | 10:14:09 21.6.2010
myšák: díky za gratulaci. Postup byste si určitě zasloužili i vy a mám pocit, že jste nejlepších ze třetích míst, takže šance jistě existuje. Váš klub se svojí dlouholetou historií a přístupem k futsalu je vzorem mnohým dalším, takže vám za šíření dobrého jména tohoto sportu patří obrovský respekt! Držím palce do budoucna a pokud budete mít zájem, rádi si s vámi dáme nějaký přátelák.
myšák - ŽV Brno | 9:31:17 21.6.2010
Ahoj borci. Včerejšek ukázal jak je nutné bojovat a věřit až do konce. Když jsme dostali v jednoznačném zápase s Pípama (který jsme měli vyhrát tak o 3-4 branky) v poslední minutě!!! gól na 2:2, bylo jasné, že již svoji šanci nepustíte. Neuvěřitelně jsme to "provařili" a sport ukázal to jak je krásný a někdy krutý. Štěstíčko, které jsme měli v KP s "A" týmem se od nás v závěru této soutěže zcela odklonilo a navíc jsme k několika zápasům přistoupili až příliš "profesorsky", což bylo po zásluze potrestáno. Gratuluji Vašemu týmu k postupu a myslím, že je v dobrých rukách. Hodně štěstí do dalších zápasů přejí Žabinští Vlci (http://zabinstivlci.webnode.cz/).
Vojta | 1:39:45 21.6.2010
Aha,tak Pesi podal do mailu super report!Diky mu
No,mam radost
Vojta | 1:27:58 21.6.2010
Gratulace borci!Jen prahnu po podrobnostech!Nic nevim.Vlci se provarili,ci co?Nemuze mi nekdo poslat vysvetlujici sms?Dik
Havran | 20:17:08 20.6.2010
...tak už nám chybí jen pár krůčků k palubce - dneska ubojovaný a nakonec i štěstíčko nám přálo ale proto že sme mu šli naproti takže MEGACAJK!!!
Lanza | 20:15:59 20.6.2010
velká gratulace béčku!!!
Hložis | 19:54:57 20.6.2010
Paráááááda, jdem kalit!!!!!
Robo | 19:48:13 20.6.2010
Díky dědo, za každýho fanouška budeme jen rádi, a za takovýho jako ty obzvlášť
dědek | 19:06:25 20.6.2010
hoši,gratuluju.sice sem viděl asi jen půlku špilů,ale i tak myslím že je postup zaslouženej!!!navíc se na to dalo i koukat.takže příští sezónu na "letišti" na Srbské čao
Robo | 19:01:34 20.6.2010
Jinak koukám, že problematickým hráčem Sekáčů byl Bavor, kterej nám na podzim dal hattrick, toho sem teda nepoznal A RST unikl postup kvůli vzájemným špílům. Ale to všechno jsou malichernosti, protože MY JSME TO DOKÁZALI
Robo | 18:58:30 20.6.2010
Seru na Itálii, dnešní den si nenechám zkazit
Pro nezúčastněné musím říct, že špíl se Sekáčema byl nejnervóznější, jakej jsem kdy zažil, byl to hroznej boj a dlouho se zdálo, že marnej. Asi 8 minut před koncem však Majkl po Samiho náhře z autu dal na 2:1, přežili jsme hromadu tutovek Sekáčů a minutu před koncem to pojistil Willy. Byly to strašný nervy, ale stály za to, Glads B jsou prvotřídním mančaftem
Všem chci moc poděkovat ze nezapomenutelnou sezonu, v níž už byl postup na chvíli ztracen, ale o to sladšeji teď chutná. Urvali jsme ho nejen kvalitou a zkušeným pasrovstvím, ale taky z velké části gladiátořím duchem (nebudu použivat sparťanskej buznotermín srdíčko ) a to je na tom nejcennější. Takže se těším na pokračování Gládí ságy v jedničce a samozřejmě i v okresu
Sami | 18:00:01 20.6.2010
Borci, hrozně krásnej pohlaed na tabulkku...nebýt pár provarů, zase sme slavili dvojitej postup...máme za sebou asi nejlepší klubovou sezonu v historii, protože i na vyšší úrovni jsme zase šli v obou soutěžích nahoru...K tomu všemu bych jen dodal...Ten Kraj nás nemine, protože nám blokuje postup benfiky do okresu
Dík všem za super sezonu!!!
Hložis | 11:43:04 20.6.2010
Dánsko-Kamerun nóblovej špíl. Ovšem Kamerun neprohrál podle mě kvůli bělošskýmu štěstíčku, ale kvůli neproměňování svých šancí...
| 1 | ... | 2045 | 2046 | 2047 | 2048 | 2049 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.