Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Vojta | 7:48:11 22.6.2010
Clanky?
Willy | 22:14:37 21.6.2010
No ale nahrat mu stejne mel, protoze by to byl stoprocentni gol. Takhle kdyz delal klicku byla sance mensi a nakonec z toho gol nebyl.
Jsem ted udelal jen bakalare
Sami | 22:00:41 21.6.2010
Tores to na něj pustil proto, že sám stál v době přihrávky v offsidu a z toho důvodu i lehce rukama nazančil, že on nic on muzikant...ale tohl eWilliovka nebyla, takže bez bodů...

PS : Velká gratulace Ing et Mgr. Dilldou!!!
Willy | 21:54:35 21.6.2010
Havrane ten Fabregas je peknej sobec. Ten druhy Spanel na nej pustil balon a on, misto toho aby vratil (byl by z toho jasny gol), dak dela naky klicky brankarovi
Havran | 21:41:56 21.6.2010
tu máš dědku :) http://msfotbal.ct24.cz/
Willy | 21:41:33 21.6.2010
Ok, budu se priste vice snazit Statnice jsem nakonec udelal, ale dobry pocit jsem z toho moc nemel (ted uz jo, hlavni je, ze sem to udelal), v jednu chvili jsem tam stal jak idiot a nic nevedel, museli to ze me hrozne tahat
Květák | 21:33:14 21.6.2010
a proppo prosím odkaz na nejaký stránky kde můžu shlídnout záznamy ze špílů (aspon góly) - dík.
Květák | 21:32:38 21.6.2010
fuj ta facička, ale to co předvádí na hřišti s balonem je neskutečný!!! Tomu říkám útočník!
Robo | 21:28:11 21.6.2010
Musím souhlasit se Samim, už si předvedl lepší kousky Wildo Jak si vlastně dopadl se státnicema???
Jinak Villa fuj. Tohle je na pozápasovej trest.
Sami | 21:21:32 21.6.2010
Willdo, tahle Williovka jen za 5/10...snaž se trochu, herdek
Willy | 21:18:16 21.6.2010
Cokoli se muze stat vzdycky, i kdyby treba Francouzi nepostoupili
Sami | 21:01:58 21.6.2010
...ale bacha na to, furt jsou tam moc dobří fotbalisti, kdyby se jim to povedlo nějak vnitřně slepit za sekundu 12 a haluzově proklouznout dál, muže se stát cokoli...teprve pokud vypadnou, muže začít sekání hlav
Sami | 21:00:13 21.6.2010
...koloniální proxisběr na kolenou??? Patří jim to...vypadá to, že tam neni zdravý zhola nic a tímhle to jen vrcholí. Jako by jim byly všechny minulé a třeba i budoucí události "odměnou" za poctivý postup z garáže
Sami | 19:00:23 21.6.2010
Rozhodně...ten Weiss se snad zbláznil...jiný slovo to líp nevystihuje...hroznej provar...místo, aby sklopil ocas a kajícně přijal krtiku se chová jak absolutní ubožák!
| 1 | ... | 2043 | 2044 | 2045 | 2046 | 2047 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.