

Tores to na něj pustil proto, že sám stál v době přihrávky v offsidu a z toho důvodu i lehce rukama nazančil, že on nic on muzikant...ale tohl eWilliovka nebyla, takže bez bodů...

Statnice jsem nakonec udelal, ale dobry pocit jsem z toho moc nemel (ted uz jo, hlavni je, ze sem to udelal), v jednu chvili jsem tam stal jak idiot a nic nevedel, museli to ze me hrozne tahat 
Jak si vlastně dopadl se státnicema???

...koloniální proxisběr na kolenou??? Patří jim to...vypadá to, že tam neni zdravý zhola nic a tímhle to jen vrcholí. Jako by jim byly všechny minulé a třeba i budoucí události "odměnou" za poctivý postup z garáže