Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 11:32:43 23.6.2010
Za mě taky cajk, model mladí versus duchny se mi líbí, rád si trejbaly vyzvednu
Sami | 10:49:56 23.6.2010
Caaajk !!! Už sem se báol, že budu muset dědkům pomáhat z placu na střídačku, ale takhle naopak mi budou Pramáti s Majklem chystat pití
Hložis | 10:45:46 23.6.2010
A pak ještě zbývá otázka, o co se bude hrát
Hložis | 10:44:29 23.6.2010
Polohu hranice ovlivňuje samozřejmě to, kolik bude celkem hráčů a kterých. Podle nyní nakliknutých to vychází takto:
mladí: Majkl (86), Maty (84), Robo (83), Hložis (83), Willy (11/82), Sami (10/82).
staří: Lanza (77), Varka (77), Květ (79), Franz (80), Šprt (81), Roz (9/82)
Oslovení jsou dále Mira G. a Kačud, kteří by zamířili ke Starým a Roz by se posunul k mladým.
Havran | 10:40:36 23.6.2010
já taky ne :)
Rad | 10:40:29 23.6.2010
Jo a ja bych navrhl jeste takovej malej zlepsovak na zaver- bez ohledu na vysledek zakldniho utkani, bychpo skonceni navrhoval penaltovy rozstrel- kazdej hrac jedna pentla, ze vzdalenejsi penalty (kvuli zdravi brankaru), Porazenej tym by si tak mohl aspon trochu napravit reputaci a nebo se totalne provarit... Vychazi to na cca 6-8 penalt na kazde strane, coz by bylo podle me za 5 minut vyrizeny.....
Rad | 10:36:27 23.6.2010
Je mi jasny, ze mám v tymu Varanera a Hajzlpavoka,ale dal to negomu!
Rad | 10:34:52 23.6.2010
Kde lezi ona zlovestna hranice mezi mladyma a staryma????
Sami | 10:23:21 23.6.2010
Jojo, staří-mladí vypadá cajk!
Šprt | 10:14:03 23.6.2010
Sympaťáci proti bílým tvarohům...
Willy | 10:08:19 23.6.2010
Fanousci Sparty proti fanouskum Slavie
Hložis | 9:33:24 23.6.2010
Osobně navrhuji třeba Mladí-Staří na 2x20 min... Hm?
Hložis | 9:33:00 23.6.2010
Vyhlašuji mobilizaci před čtvrtečním Glads Classic - prosím všechny, co mohou, aby se dohlásili. Zároveň otvírám diskusi ohledně modelu utkání.
Willy | 8:03:55 23.6.2010
Stejne jsou na prvnich ctyrech mistech vzdycky tymy z Evropy a Jizni Ameriky (jednou tam byla cirou nahodou Korea, kterou tam ale dotahli rozhodci). Tymy z ostatnich svetadilu, hlavne Afriky, jsou tam jen do poctu, aby turnaj vypadal vice svetove a aby se mohlo rikat, jak je fotbal celosvetova hra. Kdovi, jak by situace po zakladnich skupinach vypadala, kdyby se hrala nerealna celosvetova kvalifikace, jestli by tam nebylo nahodou 15 z 16 muzstev z Evropy a J. Ameriky (misto 12 z 16, jak to bude asi ted, coz je ale taky velka prevaha)...
Robo | 0:11:01 23.6.2010
Samozřejmě hrály, ne hráli. To sou asi ty emoce Jinak Korea už na dvacítkách byla ve čtvrtfinále, tahle země jde fotbalově nahoru, pánové
| 1 | ... | 2041 | 2042 | 2043 | 2044 | 2045 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.