Franz má rechtůvku, stej fík vstřelil Šprtbald (myslím, že to výjimečně nebylo po mé asistenci, takže mu nemusím přispívat

Add kola: vzhledem k tomu, že se k tomu tehdy nikdo nevyjádřil, jsem to nějak vypustil z hlavy, a plánoval sem tam jet sám. Možnost té chaty furt je, ale už sem si naplánoval i něco jinýho, takže můžu jen na dva dny neděle - pondělí
