Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 21:28:59 29.6.2010
Willy, to sou hrozný žvásty, když 6 ze 13 evropských týmů vypadlo, Japonsko prohrálo až na penalty a Korea gólem v 80. minutě. I ostatní špíly byly až na KLDR vyrovnaný, i když je sympaťáci nakonec většinou nezvládli. Ale že by neměly šanci, to je blbost
Willy | 20:07:28 29.6.2010
No dyt sem tu nedavno prece psal, ze muzstva "zbytku sveta" nemaji proti evropskym a jihoamerickym reprezentacim sanci a jsou na MS jen do poctu, aby ten turnaj vypadal vice svetoveji
Rozi | 19:31:04 29.6.2010
bych vám přál zkusit si někdy práci byrokratů, to by vás velmi rychle přešlo jakýkoliv pravicový myšlení
Robo | 18:54:14 29.6.2010
Ach jo, Nippon končí na penalty, to je pech
Pešta | 17:48:25 29.6.2010
To se mě snad ani nechce věřit, že byrokrati z finančáku nemají přístup k moderním informačním technologiím
Rozi | 17:26:10 29.6.2010
thoši, hlasoval sem až teď, tak nesmrďte, a propo, na finančním ředitelství, na finančáku nemají přístup na net
Pešta | 15:37:54 29.6.2010
Obešel pár kanclů na finančáku a bylo. Podle mě může ještě dost přidat, takže bych ho nepodceňoval.
Robo | 15:24:51 29.6.2010
Kde vzal Rozi pět hlasů do ankety?
Robo | 13:26:36 29.6.2010
Sakra, to mě mrzí, že o to přijdu. O to víc budu muset trénovat v mezidobí
Willy | 12:39:31 29.6.2010
Sprte, to zni dobre. Na Jeseniky ale jeste nemam asi natrenovano, byl jsem letos jen jednou. No, o to vice musim nasypat.
Šprt | 12:27:25 29.6.2010
Kola se nejspise uskutecni na nasi chalupe v Jesenikach. Termin sobota - utery. Blizsi info behem tydne...
Robo | 12:20:29 29.6.2010
Franz má rechtůvku, stej fík vstřelil Šprtbald (myslím, že to výjimečně nebylo po mé asistenci, takže mu nemusím přispívat
Add kola: vzhledem k tomu, že se k tomu tehdy nikdo nevyjádřil, jsem to nějak vypustil z hlavy, a plánoval sem tam jet sám. Možnost té chaty furt je, ale už sem si naplánoval i něco jinýho, takže můžu jen na dva dny neděle - pondělí
Willy | 11:00:03 29.6.2010
Vojta: A kdo tu domluvu nenapsal?
Hložis | 10:55:49 29.6.2010
Srpnové tréninky budou v úterý 18:30-20:00 na GML. Jedná se o 3., 10. a 17.8., pak je soustředko a pak už přecházíme zpět na Okruh (po, čt).
Franz | 10:45:18 29.6.2010
100. gól Benfiky = dnešní oslavenec (všechno nej)
| 1 | ... | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | 2031 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.