Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 13:17:25 30.6.2010
A ještě add kola: Já bych rád jel, ale v sobotu mám exkluzivní program a v úterý už musím pracovat. Takže bych se mohl zúčastnit jen v případě, že by někdo jel jen na neděli a pondělí, což sou jediný dny, kdy můžu. Nebo se tam dá dojet slušně i vlakem?
Robo | 13:15:24 30.6.2010
A ještě poznámka k Willyho předchozí provokaci(vůbec to ale nemyslím zle, to přísahám
Chci se pozastavit na termínem "Diegova taktika", něco podobnýho totiž neexistuje. V posledním zápase s Mexikem bylo vidět, jak k němu neustále přistupují dva asistenti (Sergio Batista and Jose Luis Brown - hlavně první z nich byl výbornej kouč) a pořád mu něco radí. Maradona tam v podstatě dělá jen kašpárka pro kamery, ale taktiku a pokyny podle mě zcela jasně vymýšlejí ti dva.
K tomu chci říct, že to je čistě věc Argentiny, a pokud jí to vychází, tak proč ne. Ať si tam Maradona klidně dělá opičky a motivuje hráče, je úplně jedno, kdo ve skutečnosti ten tým trénuje. Ale sere mě, že ten Zfetovanec pak na tiskovkách dělá machra a kecá, jak je skvělej trenér a všichni by mu měli lízat koule
Ano, přiznávám, že Argentina má trenérskej tým dobře vyřešenej, ale rozhodně odmítám, že by Maradona byl dobrej trenér. On vlastně není ani trenér, i když jim ta souhra funguje dobře, o tom žádná. Ale přijde mi to stejný, jako by si případný brněnský úspěchy trenérsky přivlastňoval Tonda Suchánek, kterej taky sedí na lavičce
Robo | 13:07:08 30.6.2010
Tak Villa hraje fantasticky, to musím říct i já, kterej Španělsko ani jeho nemusí. Podle mě je jasně nejlepším útočníkem MS, ale srovnávat ho s Mirem není úplně fér. Villa je teď na svým vrcholu, zatímco Klose sypal góly už před 8 lety, proto atakuje historickej rekord, zatímco Villa je teď na 7 gólech. Uvidíme, kde bude za čtyři roky
Hložis | 10:31:19 30.6.2010
David Villa je famozni a Barca udelala moc dobre, ze ho zaradila do sveho kadru
Willy | 9:01:15 30.6.2010
Kdyby hral Bary na tolika MS jako Klose, tak uz je davno pred Ronaldem
Vojta | 8:59:52 30.6.2010
Ma 4 co sem zahlidl...Uz se vyrovnal takovej borcum jako je Vittek a nejak provar
Rad | 8:21:12 30.6.2010
Kolik uz ma celkem fiku na MS? Dyt uz na minulym MS v dojclandu dal aspon pet golu neV To uz se muze zacit kral Miroslav ztrast...
Rad | 8:19:01 30.6.2010
Kurnik ten David Villa se mi fakt libi!! V?era byl zase hruzostrasne nebezpecnej, , mnohem vic nz nejakej Adriano nebo nedej boze Klase!? Co vy nato?
Willy | 7:20:26 30.6.2010
Robo, ok, prestanu A mel by sis to zaridit s tema kolama, vzdycky jsme zvykli bojovat az o druhe misto, protoze prvni je predem dane. Takto, kdyz nepojedes, tak budem bojovat o prvni a budem z toho celi nesvi
Vojta | 7:16:53 30.6.2010
Kola
Robo | 23:10:36 29.6.2010
Taky jich tam je mnohem víc. Ale jde o to, že týmy z ostatních kontinentů dovedou hrát s těma lepšíma vyrovnaně. A turnaj se světově netváří, turnaj je opravdu sledován po celým světě. I díky tomu je dobře, že sou tam týmy z celýho světa, protože sice Španělsko, Argentinu nebo Německo neporazí, ale dokážou s nima zahrát důstojně. A navíc se to postupně čím dál víc srovnává, viz letošní šampionát Tak mě pořád neprovokuj
Willy | 22:09:55 29.6.2010
Na minulym MS se do osmifinale dostali navic Svedsko, Italie, Svycarsko, Ukrajina a Francie. Na predminulym Irsko, Dansko Belgie a Turecko. Proste tri MS a z Evropy je tam tymu jak nadelanejch. To u Asie, Afriky, Australie, Stredni a Severni Ameriky neni mozny, z tech svetadilu se tam dostane vzdycky tak maximalne jeden, dva a stejne hned vypadnou (pokud nemaji obrovskou podporu rozhodcich, s ni muzou byt i ctvrti ). Proto sem si dovolil tvrdit, ze jsou na MS muzstva mimo JA a Evropu jen do poctu
PS: Pocet postupujich tymu z Evropy je porad sestkrat vyssi nez tech z Afriky a trikrat vyssi nez z Asie
Robo | 21:29:52 29.6.2010
A ještě jedna oprava - vypadlo 7 ze 13 evropských týmů, jen 6 jich postoupilo...
Robo | 21:29:14 29.6.2010
že by neměli šanci, sakra
| 1 | ... | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.