Gladiators A - Hustopeče 2:1 (1:0)

2.A třída - sobota 9.9.2006 - Horní

0.0.0000 - Pešta
Do zápasu jsme vstoupili poměrně vlažně a soupeř nás hned v úvodu zatlačil a naznačil, že nebude jednoduché ho obrat o body. Postupně jsme začali hru vyrovnávat a přebírat iniciativu, jejímž vyústěním byla přesná Radkova trefa po zemi k tyči. I v tomto zápase jsme se prezentovali pozornou hrou v obraně se kterou si soupeř nevěděl příliš rady a do konce poločasu se gólově neprosadil. Když už se k něčemu dostal, tak nás podržela nová gólmanská akvizice, Tesňa, který byl zapůjčen z Juve. Navíc se nám dařili rychlé brejky, kde zejména Švára dělal hostující obraně velké problémy a několikrát visel ve vzduchu druhý gól. Ve druhé půli jsme pokračovali v pozorné hře zezadu a podnikali nebezpečné protiútoky do otevřené obrany soupeře. Touto cestou jsme si vytvořili několik vyložených šancí, které jsme bohužel nedokázali využít. Mistrem v jejich zahazování se stal Majkl, který nejprve nevyužil nádhernou nabídku od Šváry a netrefil prázdnou branku. V druhém případě využil chyby v soupeřově rozehrávce, položil si gólmana, ale bohužel opět mířil mimo. Podle hesla nedáš dostaneš dokázal soupeř využít nedorozumění v naši obraně, kdy jsme nechali hráče s balónem ,nikým neatakovaného, volně postupovat směrem k naší brance a ten přesnou trefou k tyči srovnal na 1:1. Toto vyrovnání nás nepoložilo a i nadále jsme se snažili utkání rozhodnout v náš prospěch. Když už to vypadalo, že utkání spěje k remíze, tak udělal soupeř osudnou chybu v defenzívě, kterou dokázal Švára využít a přetavil ji v rozhodující gól. Ve zbývající minutě jsme již vedení pohlídali a došli si pro první vítězství této sezóny, nutno říct, že naprosto zasloužené a nebýt neproměněných šancí, tak jsme mohli vyhrát vyšším rozdílem. Sestava: Tesňa, Radek, Fero, Havran, Švára, Keksa, Majkl