Pěknej špíl, ale myslím, že máme ještě hodně co ladit, jinak nás Rusáčci rozeberou na kousky... V tom beku moc jistoty nebylo

Add Slováci - výkon cajk, jen lituju Jeňu Filce, že jeho opory jsou tak strašně zraněný, že se nemůžou ani pohnout... To zas bylo breku a pak tam Brambr lítá jak utrženej
