Díky Sami. Sem rád, že to někomu pomohlo

Nabízel sem to i jiným spoluhráčům, kteří nad tím ale ohrnuli nos. Přitom sem jim jasně zdůraznil, že to není můj tip (v tom případě skepsi naprosto chápu), ale tip kolegy-odborníka z Prahy. Ta Erbanka skončila nakonec 12., což je do dvacítky naprosto nóblově

Navíc nešlo o nevyzpytatelnej fotbal, ale o naprosto čitatelnou disciplínu.

No nic, vaše škoda, my moudří se napakovali, viď Sami

