Akorát nejsem svalnatec jak třeba Dutchcock nebo Rambič, takže dvě kolečka najednou a třetí na ramenech neodvezu 



.




. Momenťálne trávim 80% času v Darmstadte a vyzerá to tak, že tam skysnem asi až do augusta. Ale nejaký víkend si určite nájdem, prídem povzbudiť Benfiku a vybavím aj občertvovacie resty. Zatiaľ držím päste aspoň na diaľku.