Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 13:16:45 14.4.2010
Pokud se nikdo jinej nepřihlásí, tak bych klidně na brigádu šel. Nemám to daleko a dobrý jídlo a pití se vždycky hodí Akorát nejsem svalnatec jak třeba Dutchcock nebo Rambič, takže dvě kolečka najednou a třetí na ramenech neodvezu
Havran | 13:00:10 14.4.2010
Lanziku tak dneska dem proti sobě
Rad | 12:26:56 14.4.2010
...O dobry jidlo a piti bude samo postarano!
Rad | 12:23:49 14.4.2010
...Vidim to tak od 9 do 4 odpo. Dik
Rad | 12:21:41 14.4.2010
Hosi,potreboval bych na sobotu nejakyho zdatnyho pomocnika, potrebuju v koleckach vozit sterk do zahrady, ve dvou to urco pujdelip. Mate nekdo casV bude to podle me od rana tak od C aspon do 4 odpo potreba...
rozi | 11:41:57 14.4.2010
vzhledem k anketě by 7 lidí mohlo z placu dělat fotbalovýho trenéra ne-li hráče v první lize
Majkl | 0:21:06 14.4.2010
No, Robo, byl sem tam v dobe prestavby kuli MS 06, takze jedna velka tribuna a dve kratky byly v provozu, jedna ta dlouha byla za lesenim a uplne prazdna az na 4 delniky, keri tam uprostred ty velky tribuny sedeli a dokonce se pridali dycky i k mexicky vlne, coz vypadalo dosti ftipne, proti zbytku, tak ze 3/4 pnymu, stadionu...byl sem na spilu proti Freiburgu, kerej domaci vyhrali 3:0 a byl to opravdu prijemny zazitek, dovez sem si odtam salu Eintrachtu na pamatku
Robo | 12:46:34 13.4.2010
Nechci ti Rasty kazit iluze, ale na Eintrachtu bude rozhodně lepší atmosféra než na přáteláku repre. A že není s kým jít? Dyť tam máš na každým špílu 50 tisíc parťáků
Jinak Majk má pochvalu. Byls ještě na starým Wald Stadionu, nebo už v té nové aréně?
Rasty | 10:52:57 13.4.2010
Tak zatial som v kategorii provarov... Jednak z casovych dovodov a okrem toho je tu skvela partia z IT Crowd, ktorej by som najprv musel vysvetlit , ze futbal sa nehra rukami... .
Robo: Ale tesne pred MS tu hra Nazionalelf s Bosnou/Herzegovinou, takze keby bolo s kym, siel by som sa mrknut
Majkl | 14:42:42 12.4.2010
Ja byl v Darmstadtu i na Eintrachtu
Robo | 14:13:08 12.4.2010
Doufám Rasty, že víš, že kdo byl v Darmstadtu a nebyl na Eintrachtu, je absolutní provar!
Havran | 12:52:03 12.4.2010
t
Havran | 12:51:56 12.4.2010
Rasrygol taky vše nej a na prase se už těším
Vojta | 8:57:39 12.4.2010
Tak potvrzeno,pondelky uz zase od 19h!Dnes Across.
Rasty | 21:34:13 11.4.2010
Majk,Hloži: díky, hoši. To už by sa snáď patrilo k občertveniu doniesť rovno celé pečené prasa ... . Momenťálne trávim 80% času v Darmstadte a vyzerá to tak, že tam skysnem asi až do augusta. Ale nejaký víkend si určite nájdem, prídem povzbudiť Benfiku a vybavím aj občertvovacie resty. Zatiaľ držím päste aspoň na diaľku.
| 1 | ... | 2113 | 2114 | 2115 | 2116 | 2117 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.