Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 15:16:03 15.4.2010
Vítaná je dnes především účast hráčů, kteří v neděli obléknou dres Benfiky, tudíž například Gruzínce Varanidzeho
Vojta | 13:34:26 15.4.2010
Dnes ma prijit jesta Kacud,ale pokud nekdo vaha,Nekopu by se pry hodil tak 1-2 hraci jeste.Pripadne mi dejte vedet.Ja se mozna stihnu prijet mrknout,ci exhibicne zakrouzit kolem...:-)
Havran | 13:03:18 15.4.2010
Lanzi mít v Brance tebe né toho šaška tak je titul náš - mimochodem včera vás neskutečně podržel golman
rozi | 10:17:03 15.4.2010
už jsem pochopitelně dostal vynadaný, gde gdo už si to přečetl
Sami | 10:05:54 15.4.2010
http://www.goal.com/en/news/12/spain/2010/04/14/1878513/basketball-superstar-kobe-bryant-barcelonas-leo-messi-is-the Tak to bych dal klidně litr na to, že někdo jako Kobe o nějakým fotbale v Evropě ví uplný hovno a ejhle..
Lanza | 6:53:54 15.4.2010
vary: dal jsi sbohem titulu?...
Vojta | 21:34:35 14.4.2010
Rozi,at se neprovaris,vis ze ty nase stranky cte gde gdo:-)
Varko,vo co de s Lanzou?Cajova liga?
Šprt | 20:17:55 14.4.2010
ja bych v sobotu mohl taky, ale pak bych potreboval aby se cela helfer-parta presunula zas ke me. Zacal jsem taky bourat
Lanza | 19:05:12 14.4.2010
varan: jojo, doma si to pohlídáme, je mi líto...
Květák | 18:38:18 14.4.2010
díky za ohlasy chlapi, když příde nekdo na dopoledne a nekdo na odpoledne, bude to ideál, zítra na trenál nendu, musím makat aby toho na tu sobotu nebylo moc, tak se domluvte kdo z vás by přišel dopo/odpo, dík moc
Majkl | 18:21:46 14.4.2010
Rado, tak nedame rovnou predTechnodrom party?
Ja bych totiz taky moh minimalne dopoledne, kdyby byla nouze o naky "podej,prines"a odpol bychom se mohli sfouknout
Robo | 17:37:34 14.4.2010
Podle zájmu to vypadá na slušnej mejdan
Jinak sem zjistil zajímavou perličku: Milan Pacanda teď válí za divizní Rosice, v pěti zápasech dal jeden gól
Rozi | 17:23:55 14.4.2010
květsoncocku, kdyby odpadli tady ti provarci tak bych tě na kolečkách povozil, odpadly by alespoň nepříjemné domácí povinnosti:-)
Vojta | 14:03:48 14.4.2010
Pokud nepojedu na kolo,tak rad pujdu vozit kolecka.Narozdil od Roba utahnu vic,ale mam dost velkou "spotrebu",tak nevim jestli se Ti vyplati Rado
Sami | 13:31:12 14.4.2010
Zdarec, na část dne klidně dorazim, na celej to nevidim, páč mám svýho dost...dopoledne klidně od těch 9 do 12 - pul 1 pomužu
| 1 | ... | 2112 | 2113 | 2114 | 2115 | 2116 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.