





nepučil bych jim ani cent šulinům co si navařili ať si sežerou To teď jako budem k cca 1,5 důchodci a 2 cigošům ještě živit 2 řeky na hlavu? 

http://zpravy.idnes.cz/rekove-odmitaji-uspory-a-stavkuji-v-ulicich-obsadili-televizi-i-akropoli-1lp-/zahranicni.asp?c=A100504_093451_zahranicni_stf






