Vojta: po zbeznem prostudovani si myslim, ze clanek pana Bc. Goly vykazuje urcity nedostatky... Napr. veta "Přestože tedy v Česku, stejně jako v ostatních členských zemích EU, má průměrnou mzdu čím dál méně lidí, zvyšuje se její kupní síla." celkem vystihuje jeho styl.

Trochu teď nestíhám, zkusím se na to podívat večer. Nicméně stále plně důvěřuji statistikám Eurostatu či ČSÚ oproti spekulacím pana Goly...
