Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu B

Celkové týmové statistiky týmu B

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
405205701301305:95256 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Hustopeče B17:42018/2019Krajská Soutěž
2.Orel St. Lískovec15:42008/20092.C třída
3.Atraps C12:22017/2018Krajská Soutěž
4.Agromeli B10:02014/2015Okresní přebor
5.Sokolnice13:42010/20111.B třída

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Tango B1:112003/20043.B třída
2.Brazil2:112002/20033.J třída
3.Květnice Tišnov2:112018/2019Krajská Soutěž
4.Juve2:102003/20043.B třída
5.Kalábek B1:92014/2015Okresní přebor

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Hustopeče B172018/2019Krajská Soutěž
2.Orel St. Lískovec152008/20092.C třída
3.Sokolnice132010/20111.B třída
4.Atraps C122017/2018Krajská Soutěž
5.Agromeli B102014/2015Okresní přebor

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Brazil112002/20033.J třída
2.Tango B112003/20043.B třída
3.Květnice Tišnov112018/2019Krajská Soutěž
4.Juve102003/20043.B třída
5.Květnice Tišnov92017/2018Krajská Soutěž

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Stones1273232:18
2.FFT Vinohrady1272331:20
3.Mitra B1270541:28
4.Orel Řečkovice1251637:43
5.R.I.P.1082044:15

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Slovan B4400100 %
2.Orel Řečkovice B4400100 %
3.Surreal B4400100 %
4.Řečkovice B4400100 %
5.R.I.P.1082087 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Cypex40040 %
2.Sokolnice B40138 %
3.BPA814329 %
4.Flamengo613233 %
5.Senior B411233 %

Příští zápasy

neděle 24.2 - 17:45
A vs. Jehnice
sobota 2.3 - 10:00
B vs. XXX

Poslední zápasy

neděle 10.2 - 19:00
A vs. Saňaři
sobota 16.2 - 9:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Hložis | 14.2.2019
sobota 16.2.2019 8:30 - VFU Palackého - Robo, Švára, Hložis, Vojta, Rozi, Majkl, Jura, Vlasy, Šprt
Hložis | 14.2.2019
čtvrtek 14.2.2019 20:20 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Švanci, Vlasy, Šprt, Laďa, Sami.
Pešta | 8.2.2019
neděle 10.2.2019 18:15 - Střední - Robo, Pavel, Kauli, Hložis, Švanci, Majkl, Jura, Michal, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

únor 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728