Gladiators Brno futsal club

Petr Získal (G)

přezdívka: Zizi
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2006/07A2.A třída1000000010044.00
2005/06A2.A třída600000222441111.83
2004/05A2.A třída1200000615534312.58
2003/04A3.F třída900000702783111.22
2002/03A3.B třída1200010426391282.33
2001/02A3.B třída1800000837500553.06
Celkem5800010278235191402.41
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
1.Sokolnice B2000000020073.50
2.Kormidlo1000000010044.00
3.Napoleon30000020167131.00
4.Tučňáci100000100100011.00
5.Riders10000001033100.00
6.Chlupovi pozůstalí10000001033022.00
7.Predators20000010150031.50
8.Knock out200000200100031.50
9.Black Magic1000000010044.00
10.Prodik B100000100100011.00
11.Mifa100000100100100.00
12.Hangár100000100100100.00
13.Adom100000100100100.00
14.Brazil20000010150152.50
15.Bastr B20000010150073.50
16.Pizzerie10000001033044.00
17.Stones100000100100011.00
18.Řečkovice100000100100100.00
19.BMT 1000000010066.00
20.Poclain1000000010044.00
21.Magnet1000000010044.00
22.Bolest100000100100100.00
23.Juve20000001117042.00
24.Santon20000010150063.00
25.Amira1000000010033.00
26.Saňaři B10000001033044.00
27.Spanilá jízda100000100100033.00
28.Béďa team1000100010033.00
29.Laguna300000102330103.33
30.Prodik30000020167162.00
31.Webstep100000100100011.00
32.Útěchov20000010150073.50
33.Isostar200000200100031.50
34.Pegas20000002033031.50
35.SK Líšeň B20000001117073.50
36.Galatasaray20000010150063.00
37.Draci100000100100022.00
38.Ecotechniek20000010150084.00
39.Atlantis1000000010055.00

Poslední zápasy

neděle 17.3 - 19:00
A vs. Tomson Brno
sobota 16.3 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
sobota 16.3 - 12:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Šprt | 15.3.2019
neděle 17.3.2019 18:15 - Střední - Robo, Vojta, Sami, Švanci, Rozi, Michal, Adam, Ilja, (Pavel/Šprt)
Šprt | 15.3.2019
sobota 16.3.2019 8:20 - Tišnov - Ruman, Švára, Hložis, Vojta, Franz, Rozi, Vlasy, Michal (1.špíl), Jura, Willy(?), Šprt
Hložis | 13.3.2019
čtvrtek 14.3.2019 20:15 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Rozi, Sami, Švanci, Ilja, Vlasy, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

duben 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930