Dnesek bych shrnul asi nasledovne:
Kauliho tlacenka-velkej cajk
Nove tymove mikiny a trika-velkej cajk(zatim bude dale distribuovat Kauli,o protihodnote budete informovani mailem)
Kdo nema klubove stulpny,odkoupi si je od HLozise.
Vyhra nad Nekopem 9:5-cajk
Zaverecna power play-velmi slibne,prestoze jsme nedali gol.
Sobota-nejmenovana skupinka Mutagen skvotařů zustane po spile na Okruhu a pak se rovnou presune do Ambry,dalsi hoste vitani

Sumasumarum->cajk








