To mě se nejvíc líbí, když pořádnej kotel celej špíl neúnavně fandí a používá k tomu rozmanitej repertoár. Choreo z kartonů je pěkný, ale má to jen chvilkovej efekt a pořádné atmosféře po celých 90 minut se nevyrovná. Navíc od drtivé většiny aktérů vyžaduje pouhé zvednutí cedule, zatímco celozápasový support vyjadřuje už opravdou silnou vášeň a podporu

Majklův krangu, neboj, existuje spousta růžovějších mozků s mnohem delšími chapadly než máš ty
