Cili jak bude mit nekdo nejakej volnej timpl,mrknu na ne.Kometa!

Jinak "kritika" Roba byla spíš zato, že uveřejnil článek o tom že má brno 3 nové posily v době, kdy už bylo známo že podepsalo 5 hráčů - což mi přijde lehce neseriózní ale to je jen můj názor. Nehodnotím to jak jsou kvalitní atd 




Tak ze mě laskavě nedělej provara kvůli tomu, že sem neucákl z Křečka a Chlupa. Dík 



