Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Pešta | 12:55:09 3.2.2010
Něco pro pobavení z fóra Komety:

Dobrý den,

jsem fanouškem klubu HC KOMETA BRNO. Nicméně jsem viděl již vašich několik
posledních domácích zápasů a chci se zeptat. Je pro klub HC SLAVIA PRAHA
dustojné, aby ji na domácích zápasech domací komentátor reprezentoval, tak
jako ji reprezentuje?
Myslím, že řeči proti hostujícím fanouškům již v jistých chvílích dosti
překračují meze nějaké slušnosti. Beru, že fanoušci se ne vždy chovají
slušně, ale přece je to člověk, který pracuje pro klub a měl by mít nějaky
nadhled. Bohužel je to vidět i ve vysílání na internetu.

Za vyjádření k výše uvedené otázce z vašeho pohledu vám děkuji

S pozdravem hokejový fanoušek.

Dobrý den,


bohužel je vidět, že to píše fanoušek, který seděl doma u TV nebo u
internetu a nebyl na zápase přítomen. Kdybyste na zápase byl, tak to nikdy
nemůžete napsat. Hlášky pana Tamáše byly v souladu s českými mravy a
reagovali na situaci v hlediště. Bohužel to se nedá říci o fanoušcích Brna.
Minimálně 3x byl zaházen led všemi různými odpady a zápas musel být vždy na
5 min. přerušen - hláška s popelnicemi sedí a byla velice trefná. Fanoušci
Brna se několikrát během zápasu poprali přímo v hledišti s našimi fanoušky,
dokonce si "troufli" i na manželky hráčů a jejich děti - hrdinové. Každý
druhý fanoušek Brna byl v podnapilém stavu a podle se také choval.
Obtěžovali prodavačky na stáncích, hostesky dokonce někteří osahávali.

Fanoušci Brna prožívají velkou euforii a užívají si to, ale také musím říci,
že to co včera předvedli bylo to nejhorší co jsem za 15 let u hokeje zažil.
Hlášky našeho moderátora proti tomu jsou slabý odvar.

S pozdravem

Jan Kratochvíl
HC Slavia Praha
Šprt | 12:36:55 3.2.2010
Když se někdo provařuje, tak to dělá nevědomky, ale tady na toho borca sedí to Radovo označení. Včera jsem u onlinu Komety myslel, že mě šálí sluch. To snad ani není možný, jakej je ten borec č*rák. I kdyby se tam trhaly sedačky a zapalovaly bengálský ohně, nemůže si přece dovolit na oficiálním zápase řvát tak urputným hlasem takový megapičoviny a provokovat hostující fanoušky... "Vy jste si koupili extraligu - my jsme vám koupili odpadkové koše!" Divím se, že jsme jim tu Sazku pak nezapálili...
Rad | 12:36:27 3.2.2010
Robo? Nejaky ohlasy k zapasu a k panu O.Tamášovi?
Právnická obce chodící na Kome se pomerne dost bouri!
Hložis | 11:08:41 3.2.2010
Já to čekoval na idnesu a tam psali v diskusi pořád, že hlasatel byl kretén a neustále se provařoval.
Sami | 10:02:37 3.2.2010
no to je...jsme to poslouchal, ale takovýho burana s nepříjemným agresivním uřvaným hlasem bych v Rondu nesnesl
Rad | 9:45:35 3.2.2010
Jo, slavisti sou kokoti a jejich hlasatel je arcipiča!
Jinak my solidni výkon prý.
Hložis | 8:28:44 3.2.2010
Nějakej report ze Sazky??
Hložis | 18:17:26 2.2.2010
Zajimavy odhad celkove ceny soupisek top fotbalovych klubu podle katalanskeho deniku Sport:
http://www.sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=683640&idseccio_PK=803
Havran | 15:58:21 2.2.2010
robko díkec
Robo | 15:23:01 2.2.2010
To nechám na fantazii a zručnosti každého jednotlivce
Hložis | 15:15:21 2.2.2010
Robo (williovskej dotaz): co všechno jde smeknout?
Robo | 14:56:19 2.2.2010
Franz: přál sem ti už včera, ale rád to zopakuju. Akorát bacha, s každým dalším Bíbobkem roste síla Dimenze X
Vary: smekám před tebou všechno, co smeknout jde
Vojta | 13:38:38 2.2.2010
Uff!
Sami | 13:14:05 2.2.2010
To tak napul...
Vojta | 12:08:17 2.2.2010
Ani kdyz to neni do vlastni?
| 1 | ... | 2174 | 2175 | 2176 | 2177 | 2178 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.