Willy, bylo to myšlený asi tak, že z průměrnýho místa v Severní Americe je k nejbližší hale mnohem dál než z průměrnýho mista v Evropě. To, že v Česku není žádná hala, je, jak kdyby se na to vymlouval borec z Ohia, Wyomingu nebo východní Kanady. I oni stejně jako Sáblíková musí dojíždět, a to mnohem dál.
Ale to je jedno, nechám toho. Ta baba zaslouží ohromnej respekt, ještě větší respekt pak ten Novák, kterej ji udělal
