Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Hložis | 22:20:38 14.3.2010
Tak RST skončilo v Brno open úplně poslední, když v zápasech s nejhoršími týmy skupin nezískalo ani bod a mělo skóre 3:14... Šoudyho je mi tedy upřímně líto
Hložis | 22:15:18 14.3.2010
Higuain taky... Pokud se podari nejak paralyzovat provara Maradonu, bude Argentina na MS hodne silna
Sami | 21:54:52 14.3.2010
Messiáš je fakt hodně přísnej pasr...
Willy | 20:40:37 14.3.2010
Videli ste Oveckina jak se zase predvedl?
Vojta | 18:36:53 13.3.2010
Dik Majkle za odpovet.Byls klasicky richlejsi
Majkl | 16:58:41 13.3.2010
Rozi: zatim ne, ale kdyz to klapne, tak bysme mohli
(vim, ze tam patri bychom, ale me se to takle vic libi)
Rozi | 16:42:15 13.3.2010
Kurvacock, nehrajem zítra nějaký finále?
Robo | 12:58:05 13.3.2010
Kurvacock, máš pravdu Sammi Já to jaksi přehlídl
Tudíž se omlouvám za rýpnutí, stydím se za svůj provar a kárám Vojtu za nechutné nakládání s mateřským jazykem
Květák | 12:40:14 13.3.2010
čeština hehe
...radši pivo
Květák | 12:38:30 13.3.2010
Lanz
Willy | 12:35:16 13.3.2010
No podle me se to neurcuje podle "ty", "ti" (to by melo byt spis jako pomucka), ale podle vzoru otcuv, matcin
Sami | 12:06:50 13.3.2010
...Robinku...jedinej, provařili ste se tady už dva, Krutibrčko...protože nikdo se nebavil o slovu "nepřistoupili", kde je i správně, neb se jedná o přísudek věty s podmětem MY...
Narážel jsem ale na začátek věty...

Tak si to přečti znova a neprndej kraviny...
Robo | 12:00:30 13.3.2010
No jo, jenže není to: ty požadavky nepřistoupily, ale: my jsme na požadavky nepřistoupili, takže to má Vojta správně a provařil se někdo jinej
Sami | 10:47:15 13.3.2010
...jsou to ty požadavky, Vojtinku...
| 1 | ... | 2131 | 2132 | 2133 | 2134 | 2135 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.