...Robinku...jedinej, provařili ste se tady už dva, Krutibrčko...protože nikdo se nebavil o slovu "nepřistoupili", kde je i správně, neb se jedná o přísudek věty s podmětem MY...
Narážel jsem ale na začátek věty...
Tak si to přečti znova a neprndej kraviny...
