Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Havran | 16:35:45 21.4.2010
Hloži do kolika je ten páteční trenál?
Hložis | 14:28:31 21.4.2010
Článek z neděle přidán...
Majkl | 9:57:47 21.4.2010
ja sem pro
Rozi | 9:22:32 21.4.2010
a poté vzhůru do huhu baru
Hložis | 0:09:11 21.4.2010
Add dobrovolný trénink v pátek - není to ještě na beton jisté, protože na hřišti se budou v pátek dodělávat ploty. Ale měli by to prý stihnout, potvrdím co nejdříve.
Jde o to, že nový koberec je trochu jiný, než na jaké jsme zvyklí, má delší vlas a míč se na něm chová trochu jinak. Proto mi přijde dobré si na něm před nedělními špíly lehce zatrénovat. Kdo by měl zájem, hlaste se do systému. Díky.
Ctenar | 22:47:05 20.4.2010
Uz tu dlouho nebyl zas nakej offline rozhovor
Willy | 20:12:49 20.4.2010
Hlozis, tak co? Kdo vyhraje nejlepe braniciho utocnika? Datsyuk nema sanci
Robo | 19:06:24 20.4.2010
Prolítl jsem to, a žádnej rozdíl mezi tím a naším kalendářem jsem nenašel
Jinak už je to vážně lepší, Majklův růžovej mozku
Vojta | 18:53:48 20.4.2010
Najde nekdo nejaky rozdil v tom nasem bé rozlosovani,jak pise Zdenda na BAFu?Diky...
Majklův Krang | 16:51:01 20.4.2010
Baldsonkok, už je to lepší, Robo?
Robo | 15:50:37 20.4.2010
Herdekfilek, co je to tady dnes za mrtvej provar?
Vojta | 13:05:33 19.4.2010
S posunem pondelnich treniku zpet na 19h to v mem pripade znamena trvale pozdni prichody cca 10-15min z duvodu me ucasti na kurzu ciziho jazyka,ktery mi konci tesne pred nasim treninkem.Omlouvam se a dekuji za pochopeni
Vojta | 12:38:38 19.4.2010
Za nama ale sici
Majkl | 12:28:56 19.4.2010
V: gde gdo nevim, ale ani Vlci ani Pipy bohuzel ne
Willy | 11:51:10 19.4.2010
| 1 | ... | 2108 | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.