MetanTůček, EtanTůček, PrapanTůček Krutilů,
dneska slaví velký kápo mediálních slídilů!
Na BWinu a do bříška přeju hodně mutáče,
když Tě někdo bude sráti ať ho mrdka poskáče!
Rad | 8:46:18 17.5.2010
Inna? Kamuflaz....:-)
Jinak se divam, za Halak dostal dnes v noci pekne nasypano!
obrovskej respekt borci...
2V: vem mi prosím zítra tu štulpnu, co si mi ve čtvrtek ukrad
Vojta | 22:08:17 16.5.2010
Bohuzel musim pridat ejste ejden cajk a to za rozhovor...az ted sem zjistil,ze sem ho zdaleka predtim nedocetl celej a ty nejlepsi otazky s odpovedma jsou az v druhe pulce Cajk,smekam...
Rozi | 21:23:21 16.5.2010
jestli se někdo vymluví na bolest vanilek nebo zad tak mu příště děsně zajedu
Havran | 21:10:57 16.5.2010
pohled na obe tabulky je mega cajk
Vojta | 21:08:21 16.5.2010
Add trenink:sorry,trosku jsme pozapomneli sehnat nahradu za vypadleho soupere,takze pokud neprijde kupa omluvenek z nasich rad,tak bychom mohli dat v klidu prijemny jarni fotbalek. Pokud vice lidi zjisti,ze je boli vanilky a zada,coz se da po sobotnedeli relativne pochopit,tak to zrusime.Takova je situace.Osobni (ne)ucast,piste me ci Hlozimu,neprovarujte se prosim na foru.