




Nevim, proc davas do souvislosti hokejovy zapas Cesko-Finsko a finale fotbalove LM? Dyt sou to prece dve rozdilne, na sobe nezavisle veci. To je jak kdybys napsal neco typu "Vetsine osazenstva tady spis stoji z toho, jak se dostat na bezvyznamnou placanou s nejakyma anglickyma amaterama, nez ze zapasu, kterej vzrusuje celou planetu". 






Já bych si i zašel vyzvednout Mourinha 
Autobus bohuzel nebyl objednan, i kdyz by nebyl problem zajistit noblovej mikrobus! Mira se holt provaril 


Ale kdyby jo, tak bych vas vzal

