Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Rozi | 10:16:32 22.5.2010
Už si ho nevyzvedávejte, ale je pravda, že ten náš C-tým by děsně vymlel řeckej A (hlavně Jarda). Díval jsem se na možnosti postupu do LM příští ročník a Spartička to má zadarmo takže se těšte.
Willy | 10:07:34 22.5.2010
Navic ta tva "vetsina" de dnes hrat misto sledovani tech ceckovych vyberu fotbal
Willy | 10:02:00 22.5.2010
Robo neprovaruj se Nevim, proc davas do souvislosti hokejovy zapas Cesko-Finsko a finale fotbalove LM? Dyt sou to prece dve rozdilne, na sobe nezavisle veci. To je jak kdybys napsal neco typu "Vetsine osazenstva tady spis stoji z toho, jak se dostat na bezvyznamnou placanou s nejakyma anglickyma amaterama, nez ze zapasu, kterej vzrusuje celou planetu".
Pešta | 9:10:00 22.5.2010
Že se nestydiš Robo. Hubas rozdává radost na MS a ty bys tam radši místo něho viděl Hudlera, Průchu nebo Vrbatu, aby to byl jako slavnej A tým, kterej na posledních 4 velkých akcích nedokázal postoupit přes čtvrtfinále. To je ostudnej výrok od Komeťáka
Robo | 0:18:25 22.5.2010
Koukám, že většině zdejšího osazenstva spíš stojí z té plácané černým patvarem a utkvělé představy, jak sou Češi famózní, že jejich C-výběr porazil C-výběr Finska s půlkou obyvatel, a jsou v semifinále mistrovství "světa", než ze zápasu, kterej vzrušuje celou planetu. Ale já bych to finále dal, pokud stihnu ugrilovat mamuta
Willy | 22:55:13 21.5.2010
0K
Rozi | 22:43:31 21.5.2010
13:O5 willsone
Hložis | 19:09:05 21.5.2010
A nebude nějaká společná Glads koukačka na netradičně sobotní finále Ligy mistrů? Já bych si i zašel vyzvednout Mourinha
Hložis | 19:02:23 21.5.2010
Panove, golfator odjizdi z konecneho nam. Autobus bohuzel nebyl objednan, i kdyz by nebyl problem zajistit noblovej mikrobus! Mira se holt provaril
Majkl | 17:13:06 21.5.2010
hm, tak nic...Vojta nenapadnou sazku provaril a ja bych se pridal k nemu a Bubakovi, kdyby mel nekdo moznost a vuli nas nabrat
Majkl | 16:30:50 21.5.2010
Nevim, zda bude k dispozici autokarAle kdyby jo, tak bych vas vzal
Willy | 16:16:43 21.5.2010
Rozi stavis se teda pro me? V kolik hodin u Billy?
Vojta | 15:35:20 21.5.2010
Se dyztak pripojim k Bubakovi...Nenapadne bych vsadil na Majkla
Bubák | 15:22:33 21.5.2010
Zdarec, nepojedete někdo zítra na velkej fus do Ivanovic tak nějak kolem Bohunic žukem? Bych se moc rád kdyžtak svezl
Vojta | 10:54:06 21.5.2010
Sobota,velkej fotbal:
Dle Miiirka mame sraz ve 13:25 zde:
http://www.mapy.cz/#mm=FP@ax=138254704@ay=132660736@at=Zde@ad=je%20nekde%20to%20hriste,nevim%20na%20kterym%20presne%20hrajeme.@sa=s@st=s@ssq=ivanovice@sss=1@ssp=137449984_132189696_138165760_132928000@x=138250944@y=132657584@z=16
Kazdej si vemte normalne nas dres s trenkama a zkuste i chranice,pac anglicani asi nebudou zadny baletky.Vykop je ve 14:00,ale predtim probehne strategicka porada,jak na ne.Mirek pocita od nas s: Lanza+Ropko,V.,Rozi,Hlozis,Maty,Frantisek,Bubak,Kacud,Majkl,Willy.
Doprava je "individualni"....
| 1 | ... | 2078 | 2079 | 2080 | 2081 | 2082 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.